Organizacja 12 warsztatów kulinarnych o charakterze integracyjnym dot. kuchni polskiej oraz krajów spoza Unii Europejskiej

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00024860
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00024860/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-13 08:00
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2774f1b5-e687-477d-9fb2-16794bd877e4
Identyfikator
7542663278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi przygotowywania posiłkówUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi rozrywkowe

Wykonawcy

1 przyznane

AWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota SkrobarczykCzęstochowa, PL · lot 0
60 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00024860 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja 12 warsztatów kulinarnych o charakterze integracyjnym dot. kuchni polskiej oraz krajów spoza Unii Europejskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531655508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 25C

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-315

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupopole.praca.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wup_opole

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja 12 warsztatów kulinarnych o charakterze integracyjnym dot. kuchni polskiej oraz krajów spoza Unii Europejskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2774f1b5-e687-477d-9fb2-16794bd877e4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024860

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048675/28/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.18 Warsztaty integracyjne i zajęcia dla dzieci i dorosłych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Opolskie Gościnne - Wsparcie integracji społecznej obywateli państw trzecich”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643477

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NO.3317.57.2024.DF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 23414,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rodzaj zamówienia – usługa.
2. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji 12 warsztatów kulinarnych o charakterze integracyjnym dot. kuchni polskiej oraz kuchni krajów spoza Unii Europejskiej, dalej jako „warsztaty”.
3. Uczestnikami warsztatów będą cudzoziemcy przebywający na terenie województwa opolskiego oraz społeczeństwo przyjmujące, tj. mieszkańcy Opolszczyzny.
4. Przedmiot zamówienia jest realizowany na potrzeby projektu pt. „Opolskie Gościnne -Wsparcie integracji społecznej obywateli państw trzecich” finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.
5. Celem warsztatów jest integracja, promocja różnorodności oraz zapoznanie uczestników z potrawami charakterystycznymi dla kuchni polskiej (ze szczególnym uwzględnieniem kuchni regionalnej) oraz kuchni krajów spoza Unii Europejskiej. Warsztaty mają promować potrawy wytwarzane na podstawie tradycyjnych receptur i powstające przy użyciu tradycyjnych sposobów produkcji np. mięsa, ryby, wyroby mączne, sałatki, sosy, dipy, desery, ciasta.
6. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

92300000-4 - Usługi rozrywkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159408 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota Skrobarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491947132

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-20

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wskazanie konkretnej daty jako terminu wykonania umowy wynika z konieczności rozliczenia środków finansowych w
okresie realizacji projektu.
2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi