Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilków Średzki

Gmina Kostomłoty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00454598
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00454598/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-23 13:35
Lokalizacja
Kostomłoty, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4db03ac9-5f2f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9131501598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania gleby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00454598 z dnia 2022-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilków Średzki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kostomłoty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934992

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ślężna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kostomłoty

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-311

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kostomloty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.kostomloty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.kostomloty.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilków Średzki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4db03ac9-5f2f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454598

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033712/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilków Średzki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426546/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIFZ.271.30.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilków Średzki”.

Zakres robót obejmuje:
- profilowanie z nadaniem spadków poprzecznych istniejącej podbudowie
- zagęszczenie podłoża
- nawierzchnia jezdni z mieszanki mineralno-bitumicznej o szerokości 4,0 m ze spadkami poprzecznymi 2% w zakresie wykonywanej nawierzchni znajduje się sieć wodociągowa
i kanalizacyjna( skrzynki zaworów wodociągowych i pokrywy włazów studni kanalizacji sanitarnej zostaną wyregulowane do nawierzchni z betonu asfaltowego
- odwodnienie powierzchniowe na istniejące pobocza trawiaste, po zrealizowaniu przebudowy nie ulegnie zmiana sposobu odwodnienia drogi gminnej
- pobocza gruntowe trawiaste istniejące szerokość zmienna w zależności od szerokości pasa drogowego
- sieć teletechniczna i kablowa eNN poza zakresem nawierzchni z betonu asfaltowego .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz dodatkowe informacje zawarte są w Załącznikach nr 2 i nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilków Średzki” nie złożono żadnej oferty.
2022-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane