Wykonanie prac budowlano-konserwatorskich na obiekcie dworu w Jasionowie.

Gmina Haczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00024873
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00024873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-13 08:04
Lokalizacja
Haczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-259bbbfb-5375-4de4-9283-6e7d8c9778c1
Identyfikator
6861558238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ KOŁODZIEJCZYKTylmanowa, PL · lot 0
283 148,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00024873 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlano-konserwatorskich na obiekcie dworu w Jasionowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573

1.5.2.) Miejscowość: Haczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134391002

1.5.8.) Numer faksu: 134391696

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://haczow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac budowlano-konserwatorskich na obiekcie dworu w Jasionowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-259bbbfb-5375-4de4-9283-6e7d8c9778c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011968/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Wykonanie prac budowlano-konserwatorskich na obiekcie dworu w Jasionowie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.1.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 305159,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót objęty niniejszym zamówieniem obejmuje wykonanie prac restauratorsko konserwatorskich w budynku zabytkowego dworu Dzieduszyckich w Jasionowie z I połowy XIX wieku. Prace przy budynku będą polegały na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej na parterze i piętrze budynku . Jej stan jest bardzo zły. Ze względu na znaczne jej przegnicie niemożliwe jest jej uszczelnienie czy też renowacja. Według zaleceń konserwatorskich konieczna jest jej wymiana na nową drewnianą. Budynek dworu jest obecnie wykorzystywany na mieszkania komunalne. Ze względu na zły stan stolarki niemożliwe jest utrzymanie właściwej temperatury w mieszkaniach, zwiększyły się również koszty ogrzewania obiektu. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku dworu w Jasionowie przyczyni się zarówno do zapewnienia właściwych warunków dla mieszkających tam lokatorów, jak również do obniżenia kosztów ogrzewania.

Zakres prac :
1.Roboty rozbiórkowe,
2.Stolarka okienna,
3.Stolarka drzwiowa,
Charakterystyka:
1.Wykucie z muru ościeżnic drewnianych,
2. Wywiezienie samochodami i utylizacja stolarki okiennej i drzwiowej,
3. Montaż okien rozwieranych i uchylno-rozwieranych jednodzielnych drewnianych z obróbką obsadzania,
4. Montaż okien rozwieranych i uchylno-rozwieranych dwudzielnych drewnianych z obróbką obsadzania,
5. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej- parapety zewnętrzne,
6. Montaż drzwi drewnianych z obróbką obsadzenia,
7. Dwukrotne malowanie farbą uprzednio malowanej stolarki drzwiowej,

Szczegółowy zakres prac znajduje się w przedmiarze robót i opisie przedmiotu zamówienia , projektem architektoniczno- budowlanym dołączonymi do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283148,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 725203,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283148,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Okna -Kołodziejczyk Janusz Kołodziejczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351226532

7.3.3) Ulica: os. Mastalerze 33F

7.3.4) Miejscowość: Tylmanowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-451

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283148,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31
2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane