Przebudowa drogi polegająca na modernizacji ul. Gospodarskiej w Cieszynie poprzez remont jej nawierzchni oraz poboczy.
Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00455612
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00455612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-24 08:20
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da46bd18-3f17-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5482349814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00455612 z dnia 2022-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi polegająca na modernizacji ul. Gospodarskiej w Cieszynie poprzez remont jej nawierzchni oraz poboczy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072796313
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Liburnia, 4
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338582890
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatmzd@mzd.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mzd.cieszyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi polegająca na modernizacji ul. Gospodarskiej w Cieszynie poprzez remont jej nawierzchni oraz poboczy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da46bd18-3f17-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00455612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368046/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/ZP/DIUD/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi polegającej na modernizacji ul. Gospodarskiej w Cieszynie poprzez remont jej nawierzchni oraz poboczy.
Przedsięwzięcie realizowane w ramach zadania budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych.
Przedmiot zamówienia oraz założenia techniczne określone zostały w dokumentacji projektowej opracowanej w 2022 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym bez możliwości przeprowadzania negocjacji. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zadania kwotę 400.000,00 zł brutto. Najtańsza oferta , która wpłynęła do Zamawiającego opiewała na kwotę 627.886,99 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 627886,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688428,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |