„Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Czorsztyn w sezonie zimowym 2022/2023 Sołectwa Czorsztyn, Sromowce Wyżne, Sromowce Niżne”
Gmina Czorsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00455616
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-24 08:22
- Lokalizacja
- Maniowy, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7352851410
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńUsługi sprzątania i zamiatania ulic
Wykonawcy
3 przyznane
FILIP JANCZYSromowce Wyżne, PL
159 227,2 PLNFirma Usługowa Piotr JanczySromowce Wyżne, PL
231 995,6 PLNFirma Usługowa Piotr JanczySromowce Wyżne, PL
231 995,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.