obsługa remontowa i eksploatacyjna dróg gminnych na terenie Stargardu w 2023 roku

Gmina Miasto Stargard

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00455646
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00455646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-24 08:33
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96c7b2c0-4560-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8542228873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

OLDRÓG S.C.TOMASZ MUJTA, KATARZYNA MUJTAPyrzyce, PL · lot 0
89 064 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00455646 z dnia 2022-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
obsługa remontowa i eksploatacyjna dróg gminnych na terenie Stargardu w 2023 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Stargard

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685734

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hetmana Stefana Czarnieckiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stargard.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_stargard

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

obsługa remontowa i eksploatacyjna dróg gminnych na terenie Stargardu w 2023 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96c7b2c0-4560-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00455646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025772/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Obsługa remontowa i eksploatacyjna dróg gminnych na terenie Stargardu w latach 2023-2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00380722/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.271.20.2022.2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Określenie przedmiotu zamówienia:
1) wykonywanie remontów cząstkowych obejmujących usuwanie lokalnych uszkodzeń powstałych w czasie eksploatacji nawierzchni i oznakowania oraz usług eksploatacyjnych na drogach będących w zarządzie Gminy-Miasta Stargard (w tym również dróg nie posiadających statusu dróg publicznych) od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. w zakresie robót i czynności opisanych w załączniku nr 1a SIWZ;
2) świadczenie zamówienia również na innych drogach, które Zamawiający przejmie w zarządzenie w trakcie realizacji zamówienia;
3) wprowadzanie zabezpieczeń zgodnych z tymczasowymi organizacjami ruchu podczas imprez miejskich odbywających się w pasach drogowych.
4) wykonywanie innych robót remontowo-eksploatacyjnych, nie wymienionych w załączniku nr 1a, które są niezbędne dla utrzymania dróg w należytym stanie techniczno-funkcjonalnym;
5) Zamawiający zastrzega sobie prawo zlecania w ramach zawartej umowy, w uzgodnieniu z Wykonawcą, wykonywania prac remontowych, niezbędne dla utrzymania dróg w należytym stanie techniczno-funkcjonalnym, wykraczających poza remonty cząstkowe;
6) dokonywanie bieżącej kontroli stanu technicznego oznakowania drogowego oraz nawierzchni ulic, chodników i zjazdów realizowanej przez przeglądy cykliczne co najmniej dwa razy w tygodniu;
7) wykonywanie innych czynności określonych w postanowieniach umowy.
2. Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
1) łączna długość dróg gminnych podlegających eksploatacji - ~100 km
2) orientacyjna wielkość planowanych nakładów przeznaczonych na realizację zamówienia w 2023 roku ~ 1,2 mln zł brutto (jest to minimalna wielkość szacunkowa, ilustrująca możliwą skalę finansową zamówienia; wielkość ta może ulec zwiększeniu w zależności od faktycznych potrzeb remontowo-utrzymaniowych oraz możliwości finansowych Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 890643,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 890643,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 890643,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLDRÓG s.c. Tomasz Mujta, Katarzyna Mujta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 853-15-13-920

7.3.3) Ulica: 2 Marca

7.3.4) Miejscowość: Pyrzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 74-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89064300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-01-01 do 2023-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający nie żądał informacji o zakresie ewentualnego podwykonawstwa, dlatego nie ma wiedzy czy wykonawca
zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcom. Nie mając innej możliwości na pytanie "Czy wykonawca
przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom" zaznaczono NIE
2022-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane