Renowacja pomnika 24 Pułku Ułanów znajdującego się na terenie Kościoła parafialnego pw. WNMP

MIASTO KRAŚNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00455710
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00455710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-24 08:51
Lokalizacja
Kraśnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cc57dd6-3fef-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7151907032
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty remontowe i renowacyjneKamieniarskie roboty wykończenioweUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKO USŁUGOWE POMAR S.C. KRZYSZTOF KRZYWICKI, WIESŁAW KRZYWICKI, MICHAŁ KRZYWICKIKranów 17, Daleszyce, PL · lot 0
119 078,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00455710 z dnia 2022-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja pomnika 24 Pułku Ułanów znajdującego się na terenie Kościoła parafialnego pw. WNMP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KRAŚNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 84

1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81/ 825 15 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@krasnik.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krasnik.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja pomnika 24 Pułku Ułanów znajdującego się na terenie Kościoła parafialnego pw. WNMP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cc57dd6-3fef-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00455710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025435/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Renowacja pomnika 24 Pułku Ułanów znajdującego się na terenie Kościoła Parafialnego pw. WNMP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370845/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIR.FiZP.271.1.31.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. ,,Renowacja pomnika 24 Pułku Ułanów znajdującego się na terenie Kościoła parafialnego pw. WNMP ".
2. Zakres zamówienia obejmuje następujące prace związane z renowacją pomnika:
- demontaż elementów kamiennych,
- demontaż kotew punktowych,
- rozbiórka części płyt fundamentowych według projektu,
- oczyszczenie istniejącej konstrukcji żelbetonowej,
- uzupełnienie ubytków konstrukcji,
- uszczelnienie i zagruntowanie powierzchni elementów konstrukcyjnych,
- wykonanie wylewki betonowej wyrównawczej na istniejących płytach konstrukcyjnych fundamentowych,
- montaż kotew stalowych,
- wykonanie i montaż płyt granitowych nakrywowych poziomych,
- wykonanie i montaż płyt granitowych okładzinowych pionowych,
- wykonanie i montaż górnej płyty postumentu,
- wykonanie i montaż płyt inskrypcyjnych marmurowych pionowych,
- wykonanie i montaż płyt inskrypcyjnych granitowych poziomych
oraz dokonania nasadzeń roślin w sąsiedztwie pomnika od strony wschodniej
i południowej; cis pospolity (9 szt.) formowany na niski żywopłot, sosna Górska „Mops” (10 szt.) – w kulistych formach na pniu w wytyczonej rabacie z projektowanym obrzeżem betonowym oraz kostką granitową. Powierzchnia rabaty z nasadzeniami wyłożona agrotkaniną i wierzchnią warstwą jasnoszarego grysu granitowego frakcji 16-22 mm
wraz z wykonaniem wszystkich elementów ujętych w dokumentacji projektowej opracowanej przez KMF Perfekt Sp.z o.o , ul. Głębocka 102/35, 03-287 Warszawa stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ wraz z uwzględnieniem zapisów wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
3. Teren na którym będzie realizowana inwestycja jest ujęty w Wykazie Zabytków wpisanych do rejestru ,,A’’ Zabytków Nieruchomych Województwa Lubelskiego według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r., pod numerem rejestru A/641 - układ urbanistyczny miasta Kraśnika w obrębie d. obwarowań miejskich, wzgórza zamkowego i rejonu kościoła szpitalnego wraz z sylwetą miasta i skalą jego zabudowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119078,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119078,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Krzysztof Krzywicki PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKO USŁUGOWE "POMAR" Krzysztof Krzywicki, Wiesław Krzywicki, Michał Krzywicki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Wiesław Krzywicki PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKO USŁUGOWE "POMAR" Krzysztof Krzywicki, Wiesław Krzywicki, Michał Krzywicki, Michał Krzywicki PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKO USŁUGOWE "POMAR" Krzysztof Krzywicki, Wiesław Krzywicki, Michał Krzywicki działającymi wspólnie w ramach spółki cywilnej pod firmą PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKO USŁUGOWE "POMAR" Krzysztof Krzywicki, Wiesław Krzywicki, Michał Krzywicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570234028

7.3.4) Miejscowość: Kranów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-021

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11907899 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2022-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane