Modernizacja strzelnicy biathlonowej na trasach narciarskich na Kubalonce

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00455770
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00455770/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-24 09:07
Lokalizacja
Szczyrk, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91cc5b8d-34d9-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00455770 z dnia 2022-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja strzelnicy biathlonowej na trasach narciarskich na Kubalonce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plażowa, 8

1.5.2.) Miejscowość: Szczyrk

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-370

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.szczyrk@cos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.cos.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja strzelnicy biathlonowej na trasach narciarskich na Kubalonce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91cc5b8d-34d9-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00455770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349431/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/Sz/39/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4000000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja strzelnicy biathlonowej na trasach narciarskich na Kubalonce
Lokalizacja: Istebna ,działka nr 6603/3, Wisła, działki nr1103/33 i 1103/95.
Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje wykonanie modernizacji strzelnicy biathlonowe typ KURVINEN z 30-ma stanowiskami strzeleckimi w zakresie
opisanym w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta przez FIRME MALKOW MAŁGORZATA KOWAL UL. DROGA NA ANTAŁÓWKĘ 14 (34-500) ZAKOPANE.
Wykonawca złożył dla przedmiotowego postępowania ofertę przy użyciu miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl, ePUAPu https://epuap.gov.pl/wps/portal na skrzynke COS-IGB w terminie składania ofert.
Zamawiający w dniu 30 września 2022r. o godz. 10:30 odszyfrowywał ofertę na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl zamieszczając na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje z otwarcia ofert.
Komisja w toku badania ofert, uznała że oferta dotyczy zupełnie innego postępowania, które również prowadził Zamawiający. Jest tym samym niezgodna z warunkami zamówienia a Zamawiający nie ma podstaw aby ją ocenić.
W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy FIRMA MALKOW MAŁGORZATA KOWAL na podstawie art. 226 ust 1 pkt. 5 ustawy Pzp, który mówi, że Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia;
2022-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane