Wykonanie robót budowlanych w budynku przy Nieuwe Duinweg 2, 2587 AC Haga, polegających na remoncie 3 łazienek oraz 2 toalet.
Ambasada RP w Hadze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00456238
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00456238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-24 10:51
- Lokalizacja
- Den Haag, NL
- Kraj zamawiającego
- NL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0a96c1a-6bd8-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- NL
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkach
Wykonawcy
1 przyznane
PAINTMAL,Wateringen, NL · lot 0
77 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00456238 z dnia 2022-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku przy Nieuwe Duinweg 2, 2587 AC Haga, polegających na remoncie 3 łazienek oraz 2 toalet.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Hadze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NL
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksanderstraat
1.5.2.) Miejscowość: Den Haag
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-14JM
1.5.5.) Kraj: Niderlandy
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NL332 - Agglomeratie ’s-Gravenhage
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hague.administration@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/holandia
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ambasada RP w Hadze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dyplomacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w budynku przy Nieuwe Duinweg 2, 2587 AC Haga, polegających na remoncie 3 łazienek oraz 2 toalet.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0a96c1a-6bd8-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00456238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Udzielenie zamówienia jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 r.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 77000 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w budynku przy Nieuwe Duinweg 2, 2587 AC Haga, polegających na remoncie 3 łazienek oraz 2 toalet.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAINTMAL,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: KVK pod nr 27282964
7.3.3) Ulica: przy ul. Binnenroede 20
7.3.4) Miejscowość: Wateringen
7.3.5) Kod pocztowy: 2291 KB
7.3.7.) Kraj: Niderlandy
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77000 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-02| 2022-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |