Dostawa oleju opałowego na potrzeby ogrzewania budynków stanowiących mienie komunalne gminy Leśniowice
GMINA LEŚNIOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00443943
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00443943/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-03 11:14
- Lokalizacja
- Leśniowice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-767826aa-9ffa-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 5632158376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443943 z dnia 2024-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego na potrzeby ogrzewania budynków stanowiących mienie komunalne gminy Leśniowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŚNIOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 21A
1.5.2.) Miejscowość: Leśniowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-122
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 567-54-94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@uglesniowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uglesniowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienialesniowice.lubelskie.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego na potrzeby ogrzewania budynków stanowiących mienie komunalne gminy Leśniowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-767826aa-9ffa-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443943
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062990/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa oleju opałowego na potrzeby ogrzewania budynków stanowiących mienie komunalne gminy Leśniowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00568719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 388585,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn. Dostawa oleju opałowego na potrzeby ogrzewania budynków stanowiących mienie komunalne gminy Leśniowice
1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje: cykliczne dostawy oleju opałowego lekkiego dla potrzeb grzewczych budynków mienia komunalnego gminy Leśniowice.
1.2. Szacunkowa ilość dostawy oleju opałowego w całym okresie obowiązywania umowy wynosi 84 000 litrów, w tym:
1) budynek Urzędu Gminy Leśniowice, Leśniowice 21A, 22-122 Leśniowice – do 32 000 litrów, wielkość zbiornika 3 000 l.
2) budynek byłej Szkoły Podstawowej w Rakołupach, Rakołupy Duże 5A, 22-122 Leśniowice- do 26 000 litrów, wielkość zbiornika 4 000 l.
3) budynek Szkoły Podstawowej w Sielcu, Sielec 67A, - do 26 000 litrów, wielkość zbiornika 4 800 l.
1.3. Olej opałowy powinien spełniać parametry określone w Polskiej Normie PN-C-96024:2011. Przetwory naftowe. Oleje opałowe, dla oleju opałowego lekkiego
L-1, tj.:
- gęstość w temperaturze 15º C – max. 860 kg/m3,
- wartość opałowa – min. 42,6 Mj/kg,
- temperatura zapłonu – min. 56º C,
- zawartość siarki – max. 0,10% (m/m),
- zawartość wody – max. 200 mg/kg,
- zawartość zanieczyszczeń stałych – max. 24 mg/kg,
- pozostałość po spopieleniu – 0,01 % (m/m).
2. Ilość oleju, określona w pkt. 4.1.2. stanowi przewidywane, szacunkowe zapotrzebowanie i może ulec zmianie.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania w okresie obowiązywania umowy dostaw oleju opałowego w ilości określonej w punkcie 4.1.2 (Wykonawca nie będzie z tego tytułu dochodził od Zamawiającego żadnych roszczeń), jak również zrealizowania większej ilości dostaw.
3. W przypadku awarii powstałych w wyniku dostarczenia oleju opałowego wadliwego, zanieczyszczonego, itp., wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z usunięciem awarii i ich następstw.
4. Do każdej dostawy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu aktualne świadectwo jakości na dostarczany olej i aktualną legalizację przepływomierza, potwierdzoną przez Urząd Miar.
5. Załadunek, rozładunek oraz transport zostanie ujęty w cenie jednostkowej sprzedaży oleju.
6. Dostawy powinny być realizowane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych licząc od dnia następnego od momentu złożenia zamówienia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 –15.00.
UWAGA: termin realizacji dostawy oleju stanowi kryterium oceny ofert.
7. Dostawy będą dokonywane specjalistycznym pojazdem transportowym, wyposażonym w legalizowany układ do pomiaru ilościowego oleju opałowego oraz inne urządzenia niezbędne do sprawnego przepompowania oleju do zbiorników.
8. Odbiór oleju będzie się odbywał przez upoważnionego pracownika zamawiającego, zgodnie z odczytem urządzeń pomiarowych, zainstalowanych na jednostkach dostawczych Wykonawcy, posiadających aktualną legalizację.
9. Ubezpieczenie.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy, z którym podpisze umowę, dokumentów potwierdzających, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej w przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż wartość brutto złożonej oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |