Roboty budowlane w zakresie prac remontowych oraz konserwacyjno –naprawczych w budynkach i wyodrębnionych pomieszczeniach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00456416
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00456416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-24 11:24
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47ba063f-4f8d-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okładziny tynkowejTynkowanieInstalowanie ścianek działowychKładzenie terakotyKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskie i szklarskieInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejBetonowanieRoboty izolacyjneRoboty muroweIzolacja cieplnaRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie naprawy drógKładzenie glazuryKładzenie wykładzin elastycznychWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

D.K.M. FUKSA S.C.Kobylanka, PL · lot 0
1 000 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00456416 z dnia 2022-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie prac remontowych oraz konserwacyjno –naprawczych w budynkach i wyodrębnionych pomieszczeniach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: (91) 81 32 611, (91) 48-00-779

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pum_edu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w zakresie prac remontowych oraz konserwacyjno –naprawczych w budynkach i wyodrębnionych pomieszczeniach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47ba063f-4f8d-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00456416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401881/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-240/60/TP2/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie Robót budowlanych w zakresie prac remontowych oraz konserwacyjno – naprawczych w budynkach i wyodrębnionych pomieszczeniach Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
2. Zakres prac budowlanych dotyczy remontu, konserwacji, napraw budynków
i pomieszczeń w zakresie robót: rozbiórkowych; tynkarskich; betonowych; ułożenia posadzek; ułożenia okładzin ściennych ceramicznych i wykładzin ściennych PCV; wykonania ścianek działowych z płyt g-k, cegieł ceramicznych, bloczków, pustaków; betonowych; izolacyjnych przeciwwodnych i wilgociowych; ułożenia izolacji cieplnych: sufitów podwieszanych; zabudowy instalacji poziomych i pionowych; malarskich; szklarskich; stolarki budowlanej drzwiowej i okiennej /drewnianej, PCV, aluminiowej, stalowej/, murarskich; brukarskich; naprawy i wznoszenia ogrodzeń.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku do SWZ, pn.: „Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45410000-4 - Tynkowanie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262300-4 - Betonowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262520-2 - Roboty murowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Marcin Fuksa

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Krzysztof Fuksa, Dariusz Fuksa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8522616187

7.3.3) Ulica: Bielkowo 1,

7.3.4) Miejscowość: Kobylanka

7.3.5) Kod pocztowy: 73-108

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1000000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
- Stawka (cena) za 1 (jedną) roboczogodziny kosztorysowej z narzutami kosztów pośrednich i narzutami zysku: 55,10 zł netto + 23% VAT, tj. 67,77 zł brutto.
2. Całkowita szacunkowa wartość umowy (maksymalna wartość zobowiązania Zamawiającego), stanowiąca jednocześnie górną granicę wynagrodzenia Wykonawcy, wynosi 1 000 000,00 zł brutto.
3. Umowa obowiązuje na czas określony od dnia 08 grudnia 2022 r. przez okres 12 miesięcy, albo do dnia wyczerpania kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację umowy - zależnie od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
4. Terminy realizacji poszczególnych zleceń obejmujących roboty budowlane będą określone w zleceniach na wykonanie tych robót. Zamawiający dopuszcza, że termin realizacji zlecenia może wykroczyć poza 12 miesięczny okres obowiązywania umowy.
2022-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane