Świadczenie usług transportowych - II postępowanie
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00456426
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-24 11:26
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5792133296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
4 przyznane
Tomasz WarumzerPrabuty, PL
98 280 PLNMarcin TomasikMalbork, PL
98 280 PLNUsługi Sanitarno – Transportowe Marek MalinowskiNowy Dwór Gdański, PL
90 720 PLNKRZYSZTOF ZYLKA USŁUGI TRANSPORTOWENowy Dwór Gdański, PL
88 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.