Zakup koni dla Szwadronu Kawalerii Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.
Jednostka Wojskowa Nr 6021
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00456733
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-24 12:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5222998740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Konie
Wykonawcy
4 przyznane
ANNA KOWALSKAMarzenin, PL
55 080 PLNANNA KOWALSKAMarzenin, PL
5 508 000 PLNANNA KOWALSKAMarzenin, PL
5 508 000 PLNANNA KOWALSKAMarzenin, PL
5 508 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.