„Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę, remont i rozbudowę dróg na terenie Gminy Daleszyce”

Gmina Daleszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00456812
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-24 12:34
Lokalizacja
Daleszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6572525617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

6 przyznanych

BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
34 440 PLN
BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
47 970 PLN
RAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL
19 680 PLN
BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
41 820 PLN
BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
59 040 PLN
BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
34 440 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.