Szkolenia dla studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej: Część I: Symulacje biznesowe Część II: Efektywne zarządzanie zespołem projektowym Część III: Team Building

POLITECHNIKA GDAŃSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00456843
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-24 12:39
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5840203593
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

3 przyznane

ANNA KORNACKASzczecin, PL
11 920 PLN
ANNA KORNACKASzczecin, PL
11 920 PLN
AGNIESZKA GRZELAK-CHODAKBiałystok, PL
11 700 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.