Realizacja świadczeń pomocy społecznej w postaci posiłków szkolnych dla dzieci - uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie miasta Kołobrzeg w roku szkolnym 2022/2023
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOŁOBRZEGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00456849
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-24 12:40
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6711042993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół
Wykonawcy
13 przyznanych
PAWEŁ USIDUSKoszalin, PL
22 277 PLNPAWEŁ USIDUSKoszalin, PL
7425 PLNPAWEŁ USIDUSKoszalin, PL
39 603 PLNPAWEŁ USIDUSKoszalin, PL
39 603 PLNBOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
9238 PLNBOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
5939 PLNBOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
6928 PLNPAULINA DUDAŁAKołobrzeg, PL
10 309 PLNPOWIAT KOŁOBRZESKIKołobrzeg, PL
3630 PLNPOWIAT KOŁOBRZESKIKołobrzeg, PL
6600 PLNSYLWIA KWIATKOWSKAKołobrzeg, PL
4291 PLNSYLWIA KWIATKOWSKAKołobrzeg, PL
3960 PLNSYLWIA KWIATKOWSKAKołobrzeg, PL
3960 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.