Dostawa odczynników i testów laboratoryjnych określonych w 3 pakietach.
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00025145
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00025145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-13 08:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63c3980b-b2f1-4115-87f1-a2b03af3116b
- Identyfikator
- 5250008838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
1 przyznane
BIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
43 909,56 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00025145 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odczynników i testów laboratoryjnych określonych w 3 pakietach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-138
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mo.pacuszka@igichp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igichp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://igichp.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa odczynników i testów laboratoryjnych określonych w 3 pakietach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63c3980b-b2f1-4115-87f1-a2b03af3116b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00025145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648327
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP.26.104.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestawy odczynników do wykrywania rearanżacji genu ROS 1: 1. Zestaw odczynników do wykrywania rearanżacji w obrębie genu ROS1 (region 6q22.1), do kwalifikacji pacjentów z NDRP do terapii IKT, 15 op. / 2. Kompletny zestaw gotowych do użycia odczynników do przygotowania preparatów skrawków parafinowych do techniki FISH, 12 op. / 3. Szkiełka kontrolne zawierające dwa osobne pola- kontrolę pozytywną, komóki z rearanżacją genu ROS1 i kontrolę negatywną, komóki bez rearanżacji genu ROS1, 2 op.4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 114741,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odczynniki i testy laboratoryjne: Paski z gradientem stężeń do oznaczania lekowrażliwości:/1. Penicylina 0,002-32, 2 op./2. Ampicylin 0,016-256, 1 op./3. Amoxic./Clav 0,016-256, 2 op./4. Clindamycin 0,016-256, 1 op. /5. Metronidazol 0,016-256, 1 op. /6. Vancomycin 0,016-256, 2 op./7. Impinemen 0,002-32, 1 op. / 8. Linezolid 0,016-256, 2 op. /9. Ceftazidyme 0.016-256, 2 op./10. Cefotaxym 00,002-32, 2 op. / 11. Kolistyna 0.016-256, 1 op. /12. Meropenem 0,002-32, 2 op. /13. Ceftriaxone 0.016-256, 1 op. /14. Teicoplanin 0,016-256, 2 op. /15. Gentamycin 0,016-256, 2 op. /16. Ciprofloxacin 0,0001-32, 2 op. /17. Levofloxacin 0,001-32, 2 op. /18. Trimethopim/selfametoksazole 0,001-32, 2 op. /19. Amikacyna 0,016-256, 2 op. /20. Tobramycin 0,0016-256, 6 op. /21. Amfotericin B, 5 op. /22. Itraconazol, 5 op. /23.Caspofungin, 1 op. /24. Posaconazol, 5 op. /25. Anidulafungina, 1 op./26. Fluconazol, 1 op. / 27. Voriconazol, 5 op. /28. Mycafungina, 3 op. /29. Ampicilin / Sulbactam, 1 op./30. API NH – testy do identyfikacji Neisseria-Haemophilus, 2 op./31. Suspension Medium 2 ml, 4 op. /32. ID 32C. Testy do identyfikacji biochemicznych grzybów drożdżopodobnych automatycznie w Systemie ATB, 2 op. /33. Test do lekowrażliwości grzybów, 2 op.4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 43909,56 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestawy odczynników do wykrywania rearanżacji genu ALK: 1. Zestaw odczynników do wykrywania rearanżacji w obrębie genu ALK, 2 op. /2. Kompletny zestaw gotowych do użycia odczynników do przygotowania preparatów skrawków parafinowych do techniki FISH, 6 op. /3 Szkiełka kontrolne pozytywne, zawierające komórki z rearanżacją genu ALK, 2 op. /4. Szkiełka kontrolne negatywne, zawierające komórki bez rearanżacji genu ALK, 2 op.4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 40176,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43909,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43909,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43909,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: bioMerieux Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010565119
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43909,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono oferty.
| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |