Roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych w pomieszczeniach IAS w Rzeszowie oraz podległych jednostkach.
Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00457112
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00457112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-24 13:16
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-002c8f68-1fc2-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8131096298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00457112 z dnia 2022-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych w pomieszczeniach IAS w Rzeszowie oraz podległych jednostkach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001023003
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Geodetów 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 178503600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.400000@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podkarpackie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-002c8f68-1fc2-11ed-acbd-46d0480cd9c41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych w pomieszczeniach IAS w Rzeszowie oraz podległych jednostkach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-002c8f68-1fc2-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00457112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329879/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1801-ILZ.260.53.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych wg dokumentacji projektowej stanowiącej opis przedmiotu zamówienia we wskazanych obiektach:Zamówienie podstawowe:
1. Urząd Skarbowy w Brzozowie, ul. Kazimierzowska 1 36-200 Brzozów.
2. Urząd Skarbowy w Ropczycach, ul. Świętej Barbary 12 39-100 Ropczyce.
Zamówienie w ramach prawa opcji:
1. Urząd Skarbowy w Jarosławiu, ul. Przemysłowa 2A 37-500 Jarosław
2. Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych, ul. Mikołaja Kopernika 1 38-700 Ustrzyki Dolne
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112200-0 - Wykładziny podłogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45432110-8 - Kładzenie podłóg
4.5.5.) Wartość części: 36144,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych wg dokumentacji projektowej stanowiącej opis przedmiotu zamówienia we wskazanych obiektach:Zamówienie podstawowe:
1. Urząd Skarbowy w Krośnie, ul. Składowa 5 38-400 Krosno.
2. PUCS KROSNO, ul. Pużaka 18, 38-400 Krosno.
Zamówienie w ramach prawa opcji:
1. II Urząd Skarbowy w Rzeszowie, ul. Siemieńskiego 18 35-234 Rzeszów
2. Urząd Skarbowy w Strzyżowie, ul. Daszyńskiego 6 38-100 Strzyżów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112200-0 - Wykładziny podłogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
4.5.5.) Wartość części: 62309,09 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych wg dokumentacji projektowej stanowiącej opis przedmiotu zamówienia we wskazanych obiektach:Zamówienie podstawowe:
1. Urząd Skarbowy w Stalowej Woli, ul. Metalowców 6 37-450 Stalowa Wola
Zamówienie w ramach prawa opcji:
1. Urząd Skarbowy w Łańcucie, ul. Piłsudskiego 11 37-100 Łańcut
2. Urząd Skarbowy w Leżajsku, Plac Targowy 3 37-300 Leżajsk
3. Urząd Skarbowy w Mielcu, ul. Żeromskiego 13 39-300 Mielec
4. Urząd Skarbowy w Nisku, ul. 3-go Maja 32 B 37-400 Nisko
5. Urząd Skarbowy w Dębicy, ul. Kolejowa 21 39-200 Dębica
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112200-0 - Wykładziny podłogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
4.5.5.) Wartość części: 89695,77 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe podłóg obejmujące dostarczenie i położenie wykładziny podłogowej/paneli wraz z montażem listew przypodłogowych wg dokumentacji projektowej stanowiącej opis przedmiotu zamówienia we wskazanych obiektach:Zamówienie podstawowe:
1. PUCS PRZEMYŚL, ul. Sielecka 9, 37-700 Przemyśl
2. PUCS RZESZÓW, ul. Przemysłowa 14, 35- 105 Rzeszów
Zamówienie w ramach prawa opcji:
1. GRANICZNE CENTRUM WSPÓŁPRACY W BARWINKU 38-450 Dukla
2. III MOBILNY REFERAT REALIZACJI W BARWINKU, 38-450 Dukla
3. Urząd Skarbowy w Przemyślu, ul. Lwowska 9a 37-700 Przemyśl
4. Urząd Skarbowy w Lubaczowie, ul. Jana III Sobieskiego 6 37-600 Lubaczów
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112200-0 - Wykładziny podłogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
4.5.5.) Wartość części: 54330,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ACORDI Dominik Ziobro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180773870
7.3.3) Ulica: ul. Budziwojska 36
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-317
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43050,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67650,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ACORDI Dominik Ziobro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180773870
7.3.3) Ulica: ul. Budziwojska 36
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-317
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67650,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122385,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163989,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122385,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ACORDI Dominik Ziobro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180773870
7.3.3) Ulica: ul. Budziwojska 36
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-317
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122385,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 1 września 2022 r. Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego publikując ogłoszenie o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych. W wyznaczonym terminie w części IV zamówienia wpłynęła jedna oferta, podlegająca odrzuceniu jako niezgodna z warunkami zamówienia. Ze względu na fakt, że wszystkie złożone w części IV zamówienia oferty podlegały odrzuceniu, Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie unieważniła postępowanie w części IV na podstawie przepisów ustawy Pzp.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia dla cz. I, II i III:1) zamówienie podstawowe - do 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy,
2) zamówienie w ramach prawa opcji - do 40 dni kalendarzowych od daty złożenia oświadczenia woli w zakresie uruchomienia prawa opcji.
| 2022-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |