Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Łagów i Nadleśnictwie Daleszyce

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łagów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00457196
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00457196/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-24 13:29
Lokalizacja
Łagów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a427bebf-1f0c-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6610003879
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneAlarmy przeciwpożaroweSystemy wykrywania ogniaSystemy przeciwpożaroweKamery telewizyjne o obwodzie zamkniętymSystemy nadzoru o obwodzie zamkniętymKamery telewizyjneUrządzenia do nadzoru wideoKamery wideoUrządzenia monitorowania ruchuUrządzenia bezpośredniego monitorowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie okablowania komputerowegoRoboty instalacyjne przeciwpożaroweUsługi instalowania urządzeń wideoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00457196 z dnia 2022-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Łagów i Nadleśnictwie Daleszyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Łagów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020064

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wola Łagowska

1.5.2.) Miejscowość: Łagów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-025

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lagow@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lagow.radom.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_lagow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Daleszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260124002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakościele

1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: daleszyce@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://daleszyce.radom.lasy.gov.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Łagów i Nadleśnictwie Daleszyce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a427bebf-1f0c-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00457196

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00262589/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa systemu ochrony przeciwpożarowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311145/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.64.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie
Łagów i Nadleśnictwie Daleszyce.
Przedmiot zamówienia obejmuje: zaprojektowanie, rozbiórkę kabin, montaż wraz z instalacjami i wyposażeniem, stanowiącym całość jako kompletny wizyjny system
p.poż. monitorująco – ostrzegawczy, łącznie dla Nadleśnictwa Łagów i Daleszyce, wraz
z wyposażeniem PAD w budynku biura Nadleśnictwa Łagów obsługujący Nadleśnictwo Łagów i Nadleśnictwo Daleszyce.
Wykonawca zobowiązuje się do odkupienia od Zamawiającego materiałów z rozbiórki za
cenę brutto 240,00 zł (słownie złotych: dwieście czterdzieści zł 00/100 brutto), w oparciu
o fakturę VAT wystawioną przez Zamawiającego. Wykonawca dokona zapłaty przelewem bankowym w terminie 14 dni od dnia jej wystawienia na nr rachunku Zamawiającego podanego na fakturze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym

32235000-9 - Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym

32240000-7 - Kamery telewizyjne

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

32333200-8 - Kamery wideo

34970000-7 - Urządzenia monitorowania ruchu

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie Art. 255 pkt 1), ponieważ
w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2022-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane