„Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej wraz z podłączeniem i konfiguracją do istniejącej sieci energetycznej budynku”
Sąd Okręgowy w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00457589
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00457589/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-11-24 14:21
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-594f7b96-5502-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6571839041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00457589 z dnia 2022-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej wraz z podłączeniem i konfiguracją do istniejącej sieci energetycznej budynku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322293
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Seminaryjska 12a
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-372
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kielce.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kielce.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl/czs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej wraz z podłączeniem i konfiguracją do istniejącej sieci energetycznej budynku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-594f7b96-5502-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00457589
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00090381/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej wraz z podłączeniem i konfiguracją do istniejącej sieci energetycznej budynku”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411222/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26-15/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dobór, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej wraz z urządzeniami sterującymi przepływem prądu elektrycznego, podłączeniem i konfiguracją w istniejącej sieci energetycznej budynku oraz zgłoszenie przyłączenia instalacji do publicznej sieci energetycznej. Celem nadrzędnym jest obniżenie zużycia energii elektrycznej dostarczanej z sieci publicznej w godzinach pracy Sądu poprzez zastosowanie instalacji fotowoltaicznej, produkującej energię elektryczną (instalacja on-grid).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt.7 w związku z art. 263 ustawy pzp,ponieważ Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza – Firma EcoEnergia Polska sp. z o.o., ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, uchylił się od zawarcia umowy. W wyznaczonym terminie nie stawił się do podpisania umowy oraz wykazał się nieusprawiedliwioną biernością i brakiem współdziałania niezbędnego dla zawarcia umowy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155103,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244770,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |