Remont oświetlenia ulicznego na terenie miasta Będzina - Osiedle Rzemieślnicze
Miasto Będzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00457757
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00457757/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-24 14:47
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fb31619-3ff3-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6252430128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00457757 z dnia 2022-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oświetlenia ulicznego na terenie miasta Będzina
- Osiedle Rzemieślnicze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Będzin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 20
1.5.2.) Miejscowość: Będzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 267 92 38
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.bedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedzin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oświetlenia ulicznego na terenie miasta Będzina- Osiedle Rzemieślnicze
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fb31619-3ff3-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00457757
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016845/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont oświetlenia ulicznego na terenie miasta Będzina - Osiedla Rzemieślnicze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372230/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 99739,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu remont sieci elektroenergetycznej do 1kV w zakresie oświetlenia ulicznego poprzez demontaż opraw oświetleniowych (wraz z przewodami słupowymi i wysięgnikowymi, zabezpieczeniami) i montaż w ich miejsce nowych opraw energooszczędnych LED wraz z nowymi przewodami słupowymi i wysięgnikowymi oraz nowymi zabezpieczeniami w ilości 54 sztuk w zakresie linii kablowej oświetlenia ulicznego wydzielonego na terenie Miasta Będzin obszar osiedle Rzemieślnicze dla lokalizacji zgodnie z załącznikami. Montaż w istniejącym złączu oświetleniowym układu kompensacji mocy biernej wraz z wymianą istniejącego zegara astronomicznego na zegar astronomiczny z funkcją programowania bezprzewodowego przez urządzenie mobilne.
Koszt wszelkich wyłączeń sieci elektroenergetycznej potrzebnych do prawidłowego i bezpiecznego wykonania zadania pokrywa Wykonawca.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ.
Zakres robót określa: dokumentacja projektowa załącznik nr 8 do SWZ, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |