„Przebudowa drogi gminnej nr 101109 O Radłów – Nowe Karmonki od km 0+ 000 do km 2 + 266”
GMINA RADŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00457791
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00457791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-24 14:54
- Lokalizacja
- Radłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6612897e-546e-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5761500457
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00457791 z dnia 2022-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 101109 O Radłów – Nowe Karmonki od km 0+ 000 do km 2 + 266”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 3
1.5.2.) Miejscowość: Radłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-331
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 343599005
1.5.8.) Numer faksu: 343599005
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 101109 O Radłów – Nowe Karmonki od km 0+ 000 do km 2 + 266”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6612897e-546e-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00457791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034002/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 1011809 O Radłów - Nowe Karmonki od km 0+000 do km 2+ 266
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZPŚ.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3563060,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie przebudowy drogi gminnej nr 101109 O Radłów – Nowe Karmonki od km 0+ 000 do km 2 + 266” w miejscowości Radłów i nowe Karmonki o łącznej długości 2 266 mb i szerokości jezdni 5,0 mb, na dz. oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki nr 947 , 985 obręb Radłów, działki nr 1348 , 1352 obręb Sternalice i działka nr 8 obręb Nowe Karmonki.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres:
- rozebranie istniejącej nawierzchni z mieszanek mineralno bitumicznych o gr. 4 cm – 10 876,80 m2,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych AC 11S o gr. 5 cm warstwa ścieralna – 11 330,00 m2,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych AC 16 W o gr. 6 cm warstwa wiążąca – 11 330,00 m2,
- wykonanie podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego AC 22 P o gr 9 cm – 12 463 m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego warstwa dolna gr 12 cm, warstwa górna gr. 10 cm – 12 463,00 m2,
- wykonanie podbudowy pomocniczej z kruszywa stabilizowanego spoiwem hydraulicznym Rm = 2.5 MPa o grubości warstwy 15 cm – 12 463 m2,
- uzupełnienie poboczy klińcem o gr. 20 cm po 0,75 mb obustronnie – 3399,00 m2,
- wykonanie 39 szt. zjazdów do posesji i na pola które polegać będą na wykonaniu nowej nawierzchni z asfaltobetonu na podbudowie z kruszywa łamanego o łącznej powierzchni 853, 75 m2.
Uwaga: Zamawiający zastrzega, że do wykonania podbudowy należy użyć kruszywa łamanego naturalnego bazaltowego lub granitowego
Szczegółowy zakres robót oraz sposób ich wykonania określony jest w przedmiarze robót, dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych opracowanych dla potrzeb niniejszego zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2884139,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5825750,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2884139,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „LARIX” Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751839378
7.3.3) Ulica: Klonowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2884139,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-07-30| 2022-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |