„Budowa domu przedpogrzebowego na działce nr ewid. 511 położnej w obrębie Leśniów Wielki”.

Gmina Czerwieńsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00458045
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00458045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-24 18:07
Lokalizacja
Czerwieńsk, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c04fac7-498e-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9290015775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiRoboty murarskieRoboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

FP-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulechó, PL · lot 0
313 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00458045 z dnia 2022-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa domu przedpogrzebowego na działce nr ewid. 511 położnej w obrębie Leśniów Wielki”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwieńsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 25

1.5.2.) Miejscowość: Czerwieńsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-016

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gkm@czerwiensk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwiensk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.czerwiensk.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa domu przedpogrzebowego na działce nr ewid. 511 położnej w obrębie Leśniów Wielki”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c04fac7-498e-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00458045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031047/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa domu przedpogrzebowego na działce nr ewid. 511 położnej w obrębie Leśniów Wielki.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387710/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKM.ZP.271.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w miejscowości Leśniów Wielki na dz. nr 511 w Gminie Czerwieńsk. Projektowany budynek to obiekt jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, przykryty dachem dwuspadowym konstrukcji drewnianej, z umieszczoną w kalenicy sygnaturką. Posiadający poddasze nieużytkowe, dach kryty dachówką karpiówką. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej, wyposażony tylko w instalację elektryczną.
Szczegółowy opis i zakres prac zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ w skład, której wchodzi:
1) Projekt zagospodarowania terenu pn.: „Budowa kaplicy cmentarnej”;
2) Projekt architektoniczno – budowlany pn. : „Budowa kaplicy cmentarnej”;
3) Projekt instalacji elektrycznej pn.: „Budowa kaplicy cmentarnej”;
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
5) Przedmiar robót dot. branży architektoniczno-budowlanej;
6) Przedmiar robót dot. branży elektrycznej;
7) Decyzja Starosty Zielonogórskiego nr 331/2022 z dnia 20.06.2022 roku – pozwolenie na budowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262522-6 - Roboty murarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FP-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731070534

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 2/5

7.3.4) Miejscowość: Sulechów

7.3.5) Kod pocztowy: 66-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313650 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane