RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 803 od km 37+968 do km 41+004
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00025357
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00025357/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-13 09:25
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de712f76-e99d-4348-9dad-6b4f35376253
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00025357 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 803 od km 37+968 do km 41+004
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.bialapodlaska@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,176136,97b2b8274e7dda381cbd605301011b05.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 803 od km 37+968 do km 41+0042.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de712f76-e99d-4348-9dad-6b4f35376253
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00025357
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069572/43/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 RDW w Białej Podlaskiej Remont drogi wojewódzkiej nr 803 od km 37+968 do km 41+004.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499426
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R1.ST.371.24.2024.tb
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3161288,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest
Remont drogi wojewódzkiej nr 803 od km 37+968 do km 41+004
Kod CPV: 45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
2. Zakres robót obejmuje:
- roboty pomiarowe
- rozebranie nawierzchni z betonowej kostki brukowej oraz obrzeży i krawężników betonowych wraz z ławą betonową
- frezowanie nawierzchni asfaltowych
- ustawienie krawężników betonowych gr.15-20 cm na ławie betonowej z oporem
- ustawienie obrzeży betonowych gr.6-8cm na ławie betonowej z oporem
- wykonanie ścieków skarpowych z prefabrykowanych elementów betonowych na ławie Betonowej
- wykonanie utwardzenia skarp i dna rowu prefabrykowanymi płytami ażurowymi na podbudowie z betonu C12/15
- wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej
- regulacja pionowa kratek i skrzynek zaworów wodociągowych
- oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
- wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego śr. gr. 3 cm
- warstwa przeciwspękaniowa pod warstwy bitumiczne z siatki z włókien szklanych(odcinkowo)
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego gr. 4 cm (odcinkowo)
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm
- koryto pod utwardzone pobocze
- wykonanie pobocza gruntowego i skarp
- utwardzenie pobocza
- przestawienie słupków u-1a i znaków drogowych
-wykonanie oznakowania poziomego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3183521,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3999212,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3183521,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBI Infrastruktura S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161465524
7.3.4) Miejscowość: Kraśnik
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Możliwość powierzenia podwykonawcom całości zamówienia poza robotami bitumicznymi. Na etapie składania ofert podwykonawcy nie są znani.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3183521,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |