Remont konstrukcji dachu sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sycewicach oraz sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Słonowicach (Zadanie nr 1 i nr 2)
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KOBYLNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00458862
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00458862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-25 10:36
- Lokalizacja
- Kobylnica, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-781dfb76-5f4b-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8393187470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie konstrukcji dachowychNaprawa dachów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00458862 z dnia 2022-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont konstrukcji dachu sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sycewicach oraz sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Słonowicach (Zadanie nr 1 i nr 2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KOBYLNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365696881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wodna 20 lokal 2
1.5.2.) Miejscowość: Kobylnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 841 59 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuwkobylnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwkobylnica.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuwkobylnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont konstrukcji dachu sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sycewicach oraz sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Słonowicach (Zadanie nr 1 i nr 2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-781dfb76-5f4b-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00458862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019295/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Remont konstrukcji dachu sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sycewicach oraz sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Słonowicach Gmina Kobylnica.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-DOR.271.42.2022.OZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – roboty budowlane i inne czynności związane z remontem konstrukcji dachu sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Sycewicach, dz. nr 246, obręb 0023 Sycewice PGR, gmina Kobylnica w tym:a) naprawa konstrukcji stalowej dachu sali sportowej, bez zmian w zagospodarowaniu terenu (przebudowa sali gimnastycznej polega na wymianie konstrukcji dachu wraz z warstwami pokrycia dachowego),
b) zabezpieczenie i oznakowanie terenu robót,
c) zabezpieczenie placu budowy poprzez zabezpieczenia podłogi i naprawę podłogi w przypadku jej uszkodzenia,
d) zabezpieczenie okien, instalacji co. i grzejników oraz osprzętu sportowego (drabinek, koszy do piłki koszykowej) itp.,
e) zabezpieczenie na własny koszt transportu odpadów do miejsc ich wykorzystania lub utylizacji, łącznie z kosztem utylizacji,
f) doprowadzenie terenu przyległego (do placu budowy) do stanu pierwotnego po zakończeniu realizacji robót budowlanych,
g) przedmiot zamówienia, zgodnie z art. 103 ustawy Pzp został szczegółowo opisany za pomocą dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (zwanej dalej STWiORB) oraz przedmiaru robót, stanowiących Załącznik Nr 1a do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261910-6 - Naprawa dachów
4.5.5.) Wartość części: 241597,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Zadanie nr 2 – roboty budowlane i inne czynności związane z remontem konstrukcji dachu sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Słonowicach, dz. nr 25/1, obręb 0020 Słonowice, gmina Kobylnica w tym:a) naprawa konstrukcji stalowej dachu sali sportowej,
b) zabezpieczenie i oznakowanie terenu robót,
c) zabezpieczenie placu budowy poprzez zabezpieczenia podłogi i naprawę podłogi w przypadku jej uszkodzenia,
d) zabezpieczenie okien, instalacji co. i grzejników oraz osprzętu sportowego (drabinek, koszy do piłki koszykowej) itp.,
e) zabezpieczenie na własny koszt transportu odpadów do miejsc ich wykorzystania lub utylizacji, łącznie z kosztem utylizacji,
f) doprowadzenie terenu przyległego (do placu budowy) do stanu pierwotnego po zakończeniu realizacji robót budowlanych,
g) przedmiot zamówienia, zgodnie z art. 103 ustawy Pzp został szczegółowo opisany za pomocą dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (zwanej dalej STWiORB) oraz przedmiaru robót, stanowiących Załącznik Nr 1b do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261910-6 - Naprawa dachów
4.5.5.) Wartość części: 243797,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w wyznaczonym terminie składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w wyznaczonym terminie składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |