Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 i hali sportowej w Jabłonce

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00459010
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00459010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-25 10:59
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb9595d4-42eb-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejWykonywanie pokryć dachowychRoboty malarskieInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

NOWATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSpytkowice 722a, PL · lot 0
4 649 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00459010 z dnia 2022-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 i hali sportowej w Jabłonce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jablonka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 i hali sportowej w Jabłonce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb9595d4-42eb-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00459010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031891/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 i hali sprtowej w w Jabłonce - zadanie współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polsk Ład

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00374625/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RINT.271.1.35.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 i hali sportowej w Jabłonce” - zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia w oparciu o dokumentację techniczną, przedmiar, STWiOR, oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności techniczno- budowlanymi, normami branżowymi i PN.
1.1. Zakres robót niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w ust. 1, obejmuje w szczególności:
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w całym budynku Szkoły Podstawowej oraz budynku hali sportowej z zapleczem
- Wymiana pokrycia dachowego wraz obróbkami blacharskimi, orynnowaniem na „nowej” części budynku Szkoły Podstawowej i hali sportowej
- Wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych budynku hali sportowej
- Wykonanie uzupełnienia uszkodzonych tynków cienkowarstwowych wraz z wykonaniem nowej powłoki malarskiej farbą silikonową na wszystkich ścianach Szkoły Podstawowej i zaplecza sportowego hali
- Wykonanie nowej instalacji odgromowej na całym budynku Szkoły Podstawowej oraz hali sportowej z zapleczem
- Uzupełnienie brakującej podbitki dachowej, wykonanie poszycia ścian szczytowych otwarć dachowych z blachy tłoczonej imitującej drewno
- Wykonanie docieplenia stropów i skosów użytkowych na części „nowej” Szkoły Podstawowej
- Wykonanie wymiany izolacji stropu nad halą sportową z wełny mineralnej na izolację natryskową pianą PUR
- Wymiana instalacji wentylacji mechanicznej i grzewczej hali sportowej
- Wymiana źródła ciepła z kotła olejowego na gazowy wraz z niezbędną instalacją
- Wykonanie wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej w budynku
- Wykonanie wewnętrznej instalacji przyłączeniowej starej części szkoły co centralnej instalacji ciepłej wody użytkowej

W przygotowaniu oferty, wycenie robót należy uwzględnić, że roboty realizowane będą w czynnym - użytkowanym obiekcie. W związku w powyższym etapowanie robót wymagać będą wcześniejszych uzgodnień z użytkownikiem obiektu i wiązały się będą z kosztami zabezpieczenia obiektu na czas wykonywania robót, które należy skalkulować w ofercie, ponieważ nie będą podlegały dodatkowemu wynagrodzeniu.

2. Szczegółowy zakres prac precyzuje, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja techniczna, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki;
Załącznik Nr 12 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 13 do SWZ Dokumentacja techniczna
Załącznik Nr 14 do SWZ Przedmiar robót

(Przedmiary robót stanowiące załączniki do SWZ nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia, mają charakter poglądowy i mogą stanowić materiał pomocniczy do sporządzenia kalkulacji ceny przez Wykonawcę.)

3. Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
Główny przedmiot:
45453000-7 – Roboty remontowe i renowacyjne
Dodatkowe przedmioty
CPV 45321000-3 –Izolacja cieplna
CPV 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
CPV 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
CPV 45442100-8 - Roboty malarskie
CPV 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4. Wymagany okres gwarancji:
Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały – minimum 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od daty odbioru końcowego robót
UWAGA!!! Zamawiający informuje, że długość udzielonej gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej o wadze 40 %. Wykonawca który zaproponuje najdłuższy okres gwarancji ale nie dłuższy niż 60 miesięcy otrzyma maksymalnie 40 pkt. natomiast wykonawca który zaproponuje wymagany okres gwarancji (36 miesięcy) otrzyma 0 pkt.
Zamawiający nie dopuszcza różnych okresów rękojmi i gwarancji (okres rękojmi i gwarancji ma być taki sam). Okresy rękojmi i gwarancji jakości stanowią kryterium oceny ofert

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4649400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5198927,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4649400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOWATOR SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352718970

7.3.3) Ulica: Spytkowice 722A

7.3.4) Miejscowość: SPYTKOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 34-745

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

_ wymiana pokrycia dachowego
- wykonanie elewacji budynku hali sportowej
MARTIMEX Marcin Chrobak, 34-745 Spytkowice 424d,

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4649400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12,5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie dofinansowane ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych,
Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
w wysokości 85% wartości Inwestycji. Wkład własny Zamawiającego stanowi 15% wartości Inwestycji.
2022-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane