Remont instalacji odgromowej oraz dachu w budynkach nr 104,151,156,157,159 w kompleksie 3096 Skład Potok

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00459182
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00459182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-25 11:26
Lokalizacja
Świętoszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ad362c8-448a-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6121843775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00459182 z dnia 2022-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji odgromowej oraz dachu w budynkach nr 104,151,156,157,159 w kompleksie 3096 Skład Potok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 2

1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/43wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji odgromowej oraz dachu w budynkach nr 104,151,156,157,159 w kompleksie 3096 Skład Potok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ad362c8-448a-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00459182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378092/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 69/26/PN/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont instalacji odgromowej oraz dachu
w budynkach nr 104,151,156,157,159 w kompleksie 3096 Skład Potok
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych (STWiORB) - Załącznik nr 6 do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 2 do SWZ oraz
przedmiar - Załącznik nr 7 do SWZ.
3. Pełen zakres prac opisany został w załącznikach wskazanych w ust. 2 niniejszego rozdziału SWZ. Podczas wyceny prac
budowlanych Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z pełną dokumentacją, która funkcjonuje jako całość.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający pismem nr 9619/22 z dnia 10.11.2022 r. zaprosił do podpisania umowy Wykonawcę: Zakład Instalatorstwa i Budownictwa Ogólnego RADIATOR s.c. Tadeusz Ścigaj & Jerzy Ścigaj z siedzibą w Zielonej Górze 65-120 przy ul. Zjednoczenia 92. Dnia 16.11.2022 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego o odstąpieniu od podpisania umowy
2022-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane