Budowa sieci oświetlenia ulicznego Część 1 - ul. Harenda Część 2 - ul. Króle

Gmina Miasto Zakopane

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00459409
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00459409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-25 12:06
Lokalizacja
Zakopane, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6afa18fb-2506-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
7360007798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUkładanie kabliInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

2 przyznane

PE2B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSromowce Niżne, PL · lot 0
71 597,39 PLN
PE2B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSromowce Niżne, PL · lot 1
748 919,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00459409 z dnia 2022-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci oświetlenia ulicznego
Część 1 - ul. Harenda
Część 2 - ul. Króle

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zakopane

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 13

1.5.2.) Miejscowość: Zakopane

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 18 20 20 448

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zakopane.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakopane.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zakopane/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci oświetlenia ulicznego
Część 1 - ul. Harenda
Część 2 - ul. Króle

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6afa18fb-2506-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00459409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037664/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa oświetlenie ulicznego - ul. Harenda

1.1.11 Budowa oświetlenia ulicznego - ul. Króle

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321626/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.76.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 97129,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1: Budowa sieci oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi ul. Harenda w ramach realizacji zadania inwestycyjnego o nazwie „Budowa oświetlenia ulicznego wzdłuż ul. Harenda (od ul. Guty do bud. 1)”. Zabudowa 4 szt. słupów oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi ul. Harenda na odcinku od mostu do budynku Harenda 1A, wraz z przeniesieniem lampy hybrydowej zlokalizowanej na działce nr ewid. 168/2 obr. 34 w lokalizację wskazaną przez Zamawiającego na terenie miasta Zakopane. Słupy o wysokości 7 m z fundamentem prefabrykowanym wraz z wysięgnikami o długości 1 m - wysokość zawieszenia oprawy 7m. Do oświetlenia ulicy przewidziano 4 szt. oprawy LED o mocy 32 W, które zostaną zawieszone na projektowanych słupach. Pomiędzy słupami ułożenie linii kablowej nN oświetleniowej typu YAKXs 4x35mm2. Ułożenie odcinka linii kablowej od istniejącego słupa linii elektroenergetycznej nn.
Zakres rzeczowy:
- Słup oświetleniowy 7 m na fundamencie z wysięgnikiem 1 m - 4 szt.
- Oprawa oświetleniowa 32 W - 4 szt.
- Linia kablowa nN (oświetlenie) – YAKXs 4x35 mm2 - 138 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 45627,91 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 2: dla zadania 2 ul. Króle: Budowa sieci oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi ul. Króle w ramach realizacji zadania inwestycyjnego o nazwie „Budowa oświetlenia ulicznego Króle (od ul. Guty do bud. 11)”. Zabudowa 4 szt. słupów oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi ul. Króle na odcinku od mostu do budynku Króle 11. Słupy o wysokości 7 m z fundamentem prefabrykowanym wraz z wysięgnikami o długości 1 m - wysokość zawieszenia oprawy 7m. Do oświetlenia ulicy przewidziano 4 szt. oprawy LED o mocy 32 W, które zostaną zawieszone na projektowanych słupach. Pomiędzy słupami ułożenie linii kablowej nN oświetleniowej typu YAKXs 4x35mm2. Ułożenie odcinka linii kablowej od istniejącego słupa linii elektroenergetycznej nn.
Zakres rzeczowy:
- Słup oświetleniowy 7 m na fundamencie z wysięgnikiem 1 m - 4 szt.
- Oprawa oświetleniowa 32 W - 4 szt.
- Linia kablowa nN (oświetlenie) – YAKXs 4x35 mm2 - 184 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 51501,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71597,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71597,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71597,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PE2B Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123077786

7.3.3) Ulica: Sobczańska 3

7.3.4) Miejscowość: Sromowce Niżne

7.3.5) Kod pocztowy: 34-443

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71597,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-02-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74819,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74819,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74819,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PE2B Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123077786

7.3.3) Ulica: Sobczańska 3

7.3.4) Miejscowość: Sromowce Niżne

7.3.5) Kod pocztowy: 34-443

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 748919,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-02-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane