WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH, DOSTAWA, MONTAŻ I KONFIGURACJA SYSTEMU KONTROLI DOSTĘPU (SKD) WRAZ Z SYSTEMEM REJESTRACJI CZASU PRACY (RCP) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W CIESZYNIE
Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00460193
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00460193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-25 14:05
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bb4db02-5f3f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5471514089
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00460193 z dnia 2022-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH, DOSTAWA, MONTAŻ
I KONFIGURACJA SYSTEMU KONTROLI DOSTĘPU (SKD) WRAZ Z SYSTEMEM REJESTRACJI CZASU PRACY (RCP) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W CIESZYNIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571553
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cieszyńska 10
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bielsko-biala.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielsko-biala.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3bb4db02-5f3f-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sąd
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH, DOSTAWA, MONTAŻI KONFIGURACJA SYSTEMU KONTROLI DOSTĘPU (SKD) WRAZ Z SYSTEMEM REJESTRACJI CZASU PRACY (RCP) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W CIESZYNIE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bb4db02-5f3f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00460193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00078541/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH, DOSTAWA, MONTAŻ I KONFIGURACJA SYSTEMU KONTROLI DOSTĘPU (SKD) WRAZ Z SYSTEMEM REJESTRACJI CZASU PRACY (RCP) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W CIESZYNIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00427843/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.2122-004/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, dostawa, montaż i konfiguracja systemu kontroli dostępu (SKD) wraz z systemem rejestracji czasu pracy (RCP) w budynku Sądu Rejonowego w Cieszynie przy ulicy Garncarskiej 8
Roboty budowlane prowadzone będą w obiekcie wpisanym do rejestru zabytków pod pozycją A-533/87. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji określają:
- dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik nr 1 A do SWZ;
- STWiOR, która stanowi załącznik nr 1 B do SWZ;
- projekt wykonawczy, który stanowi załącznik nr 1 C do SWZ.
Załączone do SWZ przedmiary robót pełnią jedynie funkcję pomocniczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42961100-1 - System kontroli dostępu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35123300-5 - System kontroli czasu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2022-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |