Świadczenie usług przez specjalistów w ramach zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego – edycja 3.
SOSW Będzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00460762
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-25 22:37
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6251583597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
6 przyznanych
emzetwu. Michał Zbigniew WójcikSosnowiec, PL
11 050 PLNAlina BabczyńskaBedzin, PL
11 900 PLNDorota PodleżyńskaWojkowice, PL
11 900 PLNEwelina ZaławaBędzin, PL
8500 PLNAleksandra MaciejczykBędzin, PL
9350 PLNEwa WojtachaBędzin, PL
9350 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.