"Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Piekoszów"
Miasto i Gmina Piekoszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00460917
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-27 22:00
- Lokalizacja
- Piekoszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591478926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
BENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
35 670 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
35 670 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
47 970 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
127 920 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.