Usługa żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00025713
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00025713/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-13 10:01
Lokalizacja
Wieliszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d275a8fc-bf1a-414f-aebb-793547e438b8
Identyfikator
5361664391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

OLEKSANDRA OKRASAWieliszew, PL · lot 0
184 648,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00025713 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001146941

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Modlińska 60

1.5.2.) Miejscowość: Wieliszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-135

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp1@wieliszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wieliszewsp.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d275a8fc-bf1a-414f-aebb-793547e438b8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d275a8fc-bf1a-414f-aebb-793547e438b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00025713

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP1.272.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 176958,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozkład posiłków –11:30/12:30 obiad (zupa, drugie danie). Dostawa posiłków musi odbyć się odpowiednio wcześniej, aby w tych godzinach posiłki mogły zostać wydane.
Szacunkowa liczba dni dostarczania posiłków - 98
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do dostaw i rozładunków posiłków w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Dostawy posiłków należy dokonywać w pojemnikach jednorazowych wraz ze sztućcami. Pojemniki jednorazowe na zupę oraz pojemniki jednorazowe, dzielone, zgrzewane na drugie danie. Dostawca powinien również przygotować posiłki dostosowane do dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, aby zapewnić im odpowiednie i bezpieczne odżywianie zgodnie z ich indywidualnymi wymaganiami dietetycznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184648,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 203773,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184648,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kuchnia Smaków u OKRASY Oleksandra Okrasa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 146498780

7.3.3) Ulica: 600-lecia 34B

7.3.4) Miejscowość: Wieliszew

7.3.5) Kod pocztowy: 05-135

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184648,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi