Remont dróg leśnych o nr inw. 220/160 i 220/161, 220/170, 220/1156

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zagnańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00461093
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00461093/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-28 08:44
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a80c9b6c-4ee1-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6570083658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00461093 z dnia 2022-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg leśnych o nr inw. 220/160 i 220/161, 220/170, 220/1156

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zagnańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 10A

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zagnansk@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.radom.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_zagnansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie majątkiem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg leśnych o nr inw. 220/160 i 220/161, 220/170, 220/1156

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a80c9b6c-4ee1-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00461093

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398416/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 407416,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg leśnych.
Zakres zamówienia:

1) Remont drogi leśnej 220/160 w Leśnictwie Brzezinki.

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi leśnej nr 220/160 w leśnictwie Brzezinki na odcinku około 844 m polegający na uzupełnieniu kruszywem 0/31,5 mm kolein i ubytków w istniejącej nawierzchni na szerokości od 0,75 m do 3,5 m, grubości od 5 cm do 20 cm w zależności od ubytków. Zadanie obejmuje również formowanie poboczy z gruntu dowiezionego oraz umocnieniu niesortem na odcinku około 154 m.
Remont dotyczy odcinka drogi położonej na działce ewid. 752, 750 (obr. ewid. Brzezinki gm. Masłów), 316 (obr. ew. Ciekoty gm. Masłów).

2) Remont drogi leśnej 220/1156 w Leśnictwie Brzezinki.

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi leśnej nr 220/1156 w leśnictwie Brzezinki na odcinku około 216 m polegający na uzupełnieniu kruszywem 0/63 mm kolein i ubytków w istniejącej nawierzchni na szerokości od 3,0 m do 3,5 m, grubości 20 cm. Zadanie obejmuje również obniżenie zawyżonych poboczy z odwozem materiału na odcinku około 60 m. Remontowana droga zakończona jest składnicą drewna. Na tym odcinku należy wykonać roboty ziemne związane z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża składnicy wraz
z rozplantowaniem gruntu w obrębie robót, likwidacją głębokich kolein oraz podbudowę z kruszywa 0/63 mm grubości 20 cm.
Remont dotyczy odcinka drogi położonej na działce ewid. 316 (obr. ew. Ciekoty gm. Masłów).

3) Remont drogi leśnej 220/161 w Leśnictwie Brzezinki.

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi leśnej nr 220/161 w leśnictwie Brzezinki na odcinku około 511 m polegający na uzupełnieniu kruszywem 0/63 mm kolein i ubytkóww istniejącej nawierzchni na szerokości 1,1 m, grubości od 15 cm do 30 cm w zależności od ubytków.
Remont dotyczy odcinka drogi położonej na działce ewid. 313, 315, 317 (obr. ew. Ciekoty gm. Masłów).


4) Remont drogi leśnej 220/170 w Leśnictwie Brzezinki.

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi leśnej nr 220/170 w leśnictwie Brzezinki na odcinku około 491 m, polegający na uzupełnieniu kruszywem 0/63 mm kolein i ubytków w istniejącej nawierzchni na szerokości 1,1 m, grubości od 12 cm do 20 cm w zależności od ubytków. Remontowana droga zakończona jest nawrotką. Na tym odcinku należy wykonać warstwę osączającą z piasku grubości 30 cm oraz konstrukcję drogi z kruszywa 31,5/63 mm grubości 20 cm, 0/31,5 mm grubości 10 cm.
Remont dotyczy odcinka drogi położonej na działce ewid. 319 (obr. ew. Ciekoty gm. Masłów).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
2022-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane