Rozbudowa drogi powiatowej nr 2230W Mińsk Mazowiecki – Cegłów – Mrozy
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00461105
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00461105/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-28 08:47
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-738b3d67-4df3-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8221853981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00461105 z dnia 2022-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2230W Mińsk Mazowiecki – Cegłów – Mrozy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 219
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpmm@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatminski.pl/strona-47-zamowienia_publiczne.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/ed4d7773-0cf5-4d5a-9239-2fc0c0c304c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2230W Mińsk Mazowiecki – Cegłów – Mrozy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-738b3d67-4df3-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00461105
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008395/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Rozbudowa drogi powiatowej 2230W Mińsk Mazowiecki-Cegłów-Mrozy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00397809/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP. 3.272.72.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2230W Mińsk Mazowiecki – Cegłów – Mrozy. Zakres robót obejmuje m. in.:
Odcinek od km 11+977 do km 14+035:
roboty przygotowawcze,
roboty rozbiórkowe,
roboty ziemne,
wykonanie poboczy,
wykonanie podbudowy pod jezdnią,
wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej,
wykonanie chodnika i zjazdów z kostki wraz z podbudową,
wykonanie ciągu pieszo-rowerowego,
wykonanie odwodnienia (m. in. umocnienie rowu korytkami KKŻ, przepusty ze ściankami czołowymi pod zjazdami, ścieki podchodnikowe, studzienki ściekowe, kanały z rur PVC, drenaż francuski),
humusowanie i obsianie skarp,
wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
regulacja urządzeń podziemnych,
wykonanie kanału technologicznego,
przebudowa przepustu pod drogą,
przebudowa odcinka linii napowietrznej niskiego napięcia i oświetlenia ulicznego oraz budowa słupów linii napowietrznej niskiego napięcia.
Zamawiający informuje, iż w załączeniu do dokumentacji określającej przedmiot zamówienia zostały załączone rysunki zamienne – przekroje normalne (rys. 4) oraz przekroje normalne (rys. 5), na podstawie których należy dokonać wyceny robót budowlanych (w porównaniu z rysunkami zawartymi w projekcie budowlanym brak jest opornika oraz zmniejszona został grubość warstwy podbudowy oraz grubość warstwy wiążącej).
Odcinek od km 14+035 do km 15+245:
roboty przygotowawcze,
roboty rozbiórkowe,
roboty ziemne,
wykonanie poboczy,
wykonanie podbudowy pod jezdnią,
wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej,
wykonanie chodnika z kostki wraz z podbudową,
wykonanie ciągu pieszo-rowerowego,
wykonanie zjazdów z mieszanki mineralno-asfaltowej,
wykonanie odwodnienia (m. in. wykonanie przepustu ze ściankami czołowymi pod drogą, wykonanie przykanalików, wykonanie studzienek ściekowych, profilowanie rowu, przepusty ze ściankami czołowymi pod zjazdami, umocnienie skarp płytami),
wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
wykonanie kanału technologicznego,
Zamawiający informuje, iż w załączeniu do dokumentacji określającej przedmiot zamówienia został załączony Projekt wykonawczy zamienny, na podstawie których należy dokonać wyceny robót budowlanych (w porównaniu z pierwotnym projektem wykonawczym brak jest opornika).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 15 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
34992200-9 - Znaki drogowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45232452-5 - Roboty odwadniające
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ ceny wszystkich ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |