Usługa przeglądów konserwacyjnych urządzeń transportu bliskiego na potrzeby 17 WOG w 2025 roku ( 5 zadań).
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00025724
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00025724/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-13 10:02
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fca3f21b-6d6d-4ac0-92ea-9aca87db1500
- Identyfikator
- 6692516785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli i nadzoru technicznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00025724 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przeglądów konserwacyjnych urządzeń transportu bliskiego na potrzeby 17 WOG w 2025 roku ( 5 zadań).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321203128
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 4-go Marca 3
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-901
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 261456024 lub 261456815
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 17wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://17wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.platformazakupowa.pl/pn/17wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa przeglądów konserwacyjnych urządzeń transportu bliskiego na potrzeby 17 WOG w 2025 roku ( 5 zadań).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fca3f21b-6d6d-4ac0-92ea-9aca87db1500
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00025724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00207520/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 Usługa przeglądów konserwacyjnych urzśądzeń transportu bliskiego na potrzeby 17 WOG w 2025 roku (5 zadań).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662000
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 52/WOG/U/Uzbr./24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 154084,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa okresowych przeglądów/kontroli i konserwacji oraz nadzoru technicznego urządzeń transportu bliskiego z odnotowywaniem, z podaniem daty i potwierdzaniem podpisem w dzienniku konserwacji wyników przeglądów i wykonywanych czynności, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. z 2018 r., poz. 2176) oraz Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 5 listopada 2014 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego odnoszących się do niektórych specjalistycznych urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń, przy których obsłudze i konserwacji wymagane jest posiadanie szczególnych kwalifikacji ( Dz.U. z 2014 r., poz. 1679). na potrzeby 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań. Wykonawca ubiegając się o udzielenie zamówienia może złożyć ofertę na część nr 1 zamówienia (zadanie nr 1) i/lub na część nr 2 zamówienia (zadanie nr 2) i/lub na część nr 3 zamówienia (zadanie nr 3), i/lub na część nr 4 zamówienia (zadanie nr 4), i/lub na część nr 5 zamówienia (zadanie nr 5), w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz Projekt umowy na wykonanie usługi - stanowiący załącznik nr 5 do SWZCzęść I (Zadanie nr 1) – Służba Uzbrojenia i Elektroniki.
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy ( t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140). w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowo- Wykonawca posiadający wymagane Rozporządzeniem o Dozorze uprawnienia - może samodzielnie wykonywać realizację zamówienia.
Na zamówienie zostanie podpisana umowa. Projekt umowy stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
4.5.5.) Wartość części: 95331,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa okresowych przeglądów/kontroli i konserwacji oraz nadzoru technicznego urządzeń transportu bliskiego z odnotowywaniem, z podaniem daty i potwierdzaniem podpisem w dzienniku konserwacji wyników przeglądów i wykonywanych czynności, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. z 2018 r., poz. 2176) oraz Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 5 listopada 2014 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego odnoszących się do niektórych specjalistycznych urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń, przy których obsłudze i konserwacji wymagane jest posiadanie szczególnych kwalifikacji ( Dz.U. z 2014 r., poz. 1679). na potrzeby 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań. Wykonawca ubiegając się o udzielenie zamówienia może złożyć ofertę na część nr 1 zamówienia (zadanie nr 1) i/lub na część nr 2 zamówienia (zadanie nr 2) i/lub na część nr 3 zamówienia (zadanie nr 3), i/lub na część nr 4 zamówienia (zadanie nr 4), i/lub na część nr 5 zamówienia (zadanie nr 5), w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz Projekt umowy na wykonanie usługi - stanowiący załącznik nr 5 do SWZCzęść II (Zadanie nr 2) – Służba Czołgowo-samochodowa
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy ( t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140). w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowo- Wykonawca posiadający wymagane Rozporządzeniem o Dozorze uprawnienia - może samodzielnie wykonywać realizację zamówienia.
Na zamówienie zostanie podpisana umowa. Projekt umowy stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
4.5.5.) Wartość części: 29960,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa okresowych przeglądów/kontroli i konserwacji oraz nadzoru technicznego urządzeń transportu bliskiego z odnotowywaniem, z podaniem daty i potwierdzaniem podpisem w dzienniku konserwacji wyników przeglądów i wykonywanych czynności, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. z 2018 r., poz. 2176) oraz Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 5 listopada 2014 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego odnoszących się do niektórych specjalistycznych urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń, przy których obsłudze i konserwacji wymagane jest posiadanie szczególnych kwalifikacji ( Dz.U. z 2014 r., poz. 1679). na potrzeby 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań. Wykonawca ubiegając się o udzielenie zamówienia może złożyć ofertę na część nr 1 zamówienia (zadanie nr 1) i/lub na część nr 2 zamówienia (zadanie nr 2) i/lub na część nr 3 zamówienia (zadanie nr 3), i/lub na część nr 4 zamówienia (zadanie nr 4), i/lub na część nr 5 zamówienia (zadanie nr 5), w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz Projekt umowy na wykonanie usługi - stanowiący załącznik nr 5 do SWZCzęść III (Zadanie nr 3) – Służba Inżynieryjno-Saperska.
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy ( t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140). w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowo- Wykonawca posiadający wymagane Rozporządzeniem o Dozorze uprawnienia - może samodzielnie wykonywać realizację zamówienia.
Na zamówienie zostanie podpisana umowa. Projekt umowy stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
4.5.5.) Wartość części: 17373,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa okresowych przeglądów/kontroli i konserwacji oraz nadzoru technicznego urządzeń transportu bliskiego z odnotowywaniem, z podaniem daty i potwierdzaniem podpisem w dzienniku konserwacji wyników przeglądów i wykonywanych czynności, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. z 2018 r., poz. 2176) oraz Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 5 listopada 2014 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego odnoszących się do niektórych specjalistycznych urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń, przy których obsłudze i konserwacji wymagane jest posiadanie szczególnych kwalifikacji ( Dz.U. z 2014 r., poz. 1679). na potrzeby 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań. Wykonawca ubiegając się o udzielenie zamówienia może złożyć ofertę na część nr 1 zamówienia (zadanie nr 1) i/lub na część nr 2 zamówienia (zadanie nr 2) i/lub na część nr 3 zamówienia (zadanie nr 3), i/lub na część nr 4 zamówienia (zadanie nr 4), i/lub na część nr 5 zamówienia (zadanie nr 5), w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz Projekt umowy na wykonanie usługi - stanowiący załącznik nr 5 do SWZCzęść IV (Zadanie nr 4) – Służba Żywnosciowa.
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy ( t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140). w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowo- Wykonawca posiadający wymagane Rozporządzeniem o Dozorze uprawnienia - może samodzielnie wykonywać realizację zamówienia.
Na zamówienie zostanie podpisana umowa. Projekt umowy stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
4.5.5.) Wartość części: 1200,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa okresowych przeglądów/kontroli i konserwacji oraz nadzoru technicznego urządzeń transportu bliskiego z odnotowywaniem, z podaniem daty i potwierdzaniem podpisem w dzienniku konserwacji wyników przeglądów i wykonywanych czynności, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. z 2018 r., poz. 2176) oraz Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 5 listopada 2014 r., w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego odnoszących się do niektórych specjalistycznych urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń, przy których obsłudze i konserwacji wymagane jest posiadanie szczególnych kwalifikacji ( Dz.U. z 2014 r., poz. 1679). na potrzeby 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na 5 zadań. Wykonawca ubiegając się o udzielenie zamówienia może złożyć ofertę na część nr 1 zamówienia (zadanie nr 1) i/lub na część nr 2 zamówienia (zadanie nr 2) i/lub na część nr 3 zamówienia (zadanie nr 3), i/lub na część nr 4 zamówienia (zadanie nr 4), i/lub na część nr 5 zamówienia (zadanie nr 5), w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz Projekt umowy na wykonanie usługi - stanowiący załącznik nr 5 do SWZCzęść V (Zadanie nr 5) – Sekcja Infrastruktury.
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga przy realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy ( t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140). w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowo- Wykonawca posiadający wymagane Rozporządzeniem o Dozorze uprawnienia - może samodzielnie wykonywać realizację zamówienia.
Na zamówienie zostanie podpisana umowa. Projekt umowy stanowi integralną część specyfikacji warunków zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
4.5.5.) Wartość części: 10219,86 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 226 ust. 1 pkt 8
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61500,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 226 ust. 1 pkt 8
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10701,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10701,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 226 ust. 1 pkt 8
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6174,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6174,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 226 ust. 1 pkt 8
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 974,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 974,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 226 ust. 1 pkt 8
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9252,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9252,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |