Opracowanie dokumentacji projektowych na budowę ulic – 5 zadań. 1: ul. Zakładowa; 2: ul. Reymonta; 3: ul. Miłosna; 4: ul. Wiśniowa, Morelowa i Czereśniowa; 5: ul. Kazimierza Wielkiego.
Gmina Miejska Koło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00461333
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-28 09:48
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6662046949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
MICHAŁ SROKAGniezno, PL
23 370 PLNMICHAŁ SROKAGniezno, PL
23 370 PLNMICHAŁ SROKAGniezno, PL
66 420 PLNMICHAŁ SROKAGniezno, PL
59 655 PLNMACIEJ BIAŁOSZEWSKIOstrołęka, PL
98 277 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.