„Remont murów oporowych rzeki Świeradówka w km 0+020-0+250 w m. Świeradów-Zdrój”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00461531
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00461531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-28 10:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d7b8223-291f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00461531 z dnia 2022-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont murów oporowych rzeki Świeradówka w km 0+020-0+250
w m. Świeradów-Zdrój”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krystyn.jedrasik@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r14010,Remont-murow-oporowych-rzeki-Swieradowka-w-km-0020-0250-w-m-Swieradow-Zdroj.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont murów oporowych rzeki Świeradówka w km 0+020-0+250w m. Świeradów-Zdrój”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d7b8223-291f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00461531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.198 Remont murów oporowych rzeki Świeradówka w km 0+020-0+250 w m. Świeradów-Zdrój
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331412/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2810.86.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowanym przedsięwzięciem jest remont istniejącego muru kamiennego cieku wodnego o charakterze potoku górskiego o nazwie Świeradówka. Zadanie polegać będzie na remoncie muru kamiennego potoku Świeradówka obustronnie na długości ok. 230 m i wysokości od 1,5 m do 4,20 m, usytuowanych w lewym i prawym brzegu potoku Świeradówka w km od 0+020 do km 0+250 na działce nr 39wp. Obr. 0004 Świeradów Zdrój, gm. Świeradów Zdrój, powiat lubański, woj. dolnośląskie.
Na rozpatrywanym odcinku potoku istnieje pięć progów redukcyjne spadek podłużny dna, przyczyniając się do zmniejszania prędkości przepływu wody w potoku. Ze względu na zły stan techniczny wymagają one kapitalnego remontu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
Załącznik Nr 7 – Opis przedmiotu zamówienia;
Załącznik Nr 13 - Przedmiar,
Załącznik nr 14 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
Załącznik nr 15 – Mapy i rysunki;
Zamawiający przewiduje konieczność przeprowadzenia wizji lokalnej w obrębie przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty.
Termin wizji lokalnej każdy z Wykonawców powinien ustalić indywidualnie
w uzgodnieniu z Panem Danielem Szczęsnym - Kierownikiem Nadzoru Wodnego w Lubaniu tel. kontaktowy 509725 142.
Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert.
Dowodem przeprowadzenia wizji lokalnej stanowi dołączenie potwierdzonego dokumentu zgodnego w treści z Załącznikiem nr 12 do SWZ.
Oferta złożona bez odbycia wizji podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 nowej ustawy Pzp.
4.5 Zamawiający nie dokonuje podziału na części z następujących powodów:
zadanie realizowane będzie na dł. 230,0 mb. zakres i specyfika robót nie wymaga realizacji z podziałem na różne części.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 967154,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1774429,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 967154,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maxbud Marzena Majer
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 231189369
7.3.3) Ulica: ul. Trójca 135 A
7.3.4) Miejscowość: Zgorzelec
7.3.5) Kod pocztowy: 59-900
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 967154,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |