Usługa hotelowa dla funkcjonariuszy Policji zabezpieczających konferencję OBWE
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00462550
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-28 13:29
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7260004458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
37 przyznanych
PHH HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
36 000 PLN"CS NATURA TOUR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
38 000 PLNCS Natura Tour Sp. z z.oWarszawa, PL
38 000 PLNELBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
44 000 PLNELBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
44 000 PLNCEGAL ARTUR GAWLIK, MAREK GAWLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
51 321 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
46 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
46 000 PLNCEGAL ARTUR GAWLIK, MAREK GAWLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
61 344 PLNFOCUS HOTELS SPÓŁKA AKCYJNABydgoszcz, PL
55 000 PLNKASOR RESORT & SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
23 940 PLNPAŁAC UNIEJÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUniejów, PL
48 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
30 560 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
32 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
32 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
26 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
26 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
35 600 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
32 000 PLNCEGAL ARTUR GAWLIK, MAREK GAWLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
30 499 PLNCEGAL ARTUR GAWLIK, MAREK GAWLIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
34 473 PLNFOCUS HOTELS SPÓŁKA AKCYJNABydgoszcz, PL
33 000 PLNFOCUS HOTELS SPÓŁKA AKCYJNABydgoszcz, PL
28 400 PLNPHH HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 000 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
23 760 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
21 384 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
21 384 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
30 780 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
23 760 PLNPHH HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 400 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
17 107,2 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
17 107,2 PLN''K&M MANAGEMENT'' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
12 400 PLN''K&M MANAGEMENT'' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
12 400 PLN''K&M MANAGEMENT'' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
12 400 PLN''K&M MANAGEMENT'' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
12 400 PLN''K&M MANAGEMENT'' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
12 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.