„Przeprowadzenie zajęć terapeutycznych dla dzieci w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 19 IM. BŁ.KS.STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO W TORUNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00462568
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-28 13:31
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792228414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rehabilitacyjneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
32 przyznane
Katarzyna BielickaToruń, PL
9588 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
9588 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
10 800 PLNJolanta Kriks - ChodakowskaToruń, PL
9598 PLNDorota WalczakToruń, PL
9600 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
10 800 PLNJoanna NowakStajenczynki, PL
10 560 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
9588 PLNDagmara SchmidtToruń, PL
9588 PLNMilena PopławskaObrowo, PL
10 188 PLNMagdalena NadajToruń, PL
9588 PLNEwa Marta Opas - SienkiewiczToruń, PL
8400 PLNAnna WiśniewskaToruń, PL
7900 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
7900 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
7990 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
7950 PLNNavita Rehabilitacja Sp. z o.o.Toruń, PL
7950 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
7900 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
16 695 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
16 696 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
16 695 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
16 695 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
16 695 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
18 900 PLNMirosława Dziekońska-KurkowskaToruń, PL
16 590 PLNGabinet Terapii Integracji Sensorycznej Justyna KurekToruń, PL
17 640 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
23 850 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
23 850 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
23 850 PLNDorota WitkowskaToruń, PL
6392 PLNNavita Rehabilitacja Sp. z o.o.Toruń, PL
6360 PLNMIEJSKIE CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZYBydgoszcz, PL
3196 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.