zaprojektowanie i wykonanie budowy kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie wraz ze sprawowaniem nadzorów autorskich – segment A
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00462671
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00462671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-28 13:44
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0228fe65-2d14-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00462671 z dnia 2022-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
zaprojektowanie i wykonanie budowy kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie wraz ze sprawowaniem nadzorów autorskich – segment A
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
zaprojektowanie i wykonanie budowy kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie wraz ze sprawowaniem nadzorów autorskich – segment A2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0228fe65-2d14-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00462671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337941/55/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zaprojektowanie i wykonanie budowy kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335767/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.75.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 466362,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie budowy kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie wraz ze sprawowaniem nadzorów autorskich – segment A.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
2.1. wykonanie dokumentacji projektowej segmentu A kolumbarium wraz przygotowaniem kompletu dokumentów niezbędnych do uzyskania niezbędnych pozwoleń organów administracji architektoniczno- budowlanej tj.
- projekt budowlany,
- kosztorys inwestorski i przedmiar robót,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
2.2. wykonanie kolumbarium zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz zasadami i warunkami bhp wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego tj. w następującym zakresie:
- prace budowlane związane z fundamentem,
- dostawa i montaż prefabrykatów kolumbarium,
- prace kamieniarskie, tynkarskie, malarskie,
- wykonanie utwardzenia z kostki brukowej betonowej,
- dostawa i montaż ławek,
- prace ogrodnicze razem z nasadzeniami.
- prace porządkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 629999,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 814086,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 629999,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejska Korporacja Komunikacyjna Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122678209
7.3.3) Ulica: ul. Głuska 6
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 629999,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-04-148.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |