Dostawa stali i wyrobów przemysłu metalowego
3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00463815
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-29 08:46
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762431902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
StalSprężyny
Wykonawcy
4 przyznane
"BART A&M" S.C. WĄSIK MICHAŁ,NIEWIADOMSKI ANDRZEJŚwidnica, PL
15 834 451 PLN"BART A&M" S.C. WĄSIK MICHAŁ,NIEWIADOMSKI ANDRZEJŚwidnica, PL
15 834 451 PLN"BART A&M" S.C. WĄSIK MICHAŁ,NIEWIADOMSKI ANDRZEJŚwidnica, PL
15 834 451 PLN"BART A&M" S.C. WĄSIK MICHAŁ,NIEWIADOMSKI ANDRZEJŚwidnica, PL
15 834 451 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.