Przebudowa części niskiego parteru bloku A dla potrzeb sal seminaryjno – dydaktycznych wraz z częścią sanitarną oraz socjalną w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00463917
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00463917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-29 09:06
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-beeb9eb7-4ed0-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7542563619
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie drzwiInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie wykładzin elastycznychRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00463917 z dnia 2022-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części niskiego parteru bloku A dla potrzeb sal seminaryjno – dydaktycznych wraz z częścią sanitarną oraz socjalną w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-401

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.samek@usk.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://usk-opole.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części niskiego parteru bloku A dla potrzeb sal seminaryjno – dydaktycznych wraz z częścią sanitarną oraz socjalną w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-beeb9eb7-4ed0-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00463917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023351/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa pomieszczeń USK na potrzeby Centrum Dydatktyczno-Seminaryjnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00398202/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/2-23/233/118/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
Część przed inwestycyjna (faza projektowa, dokumentacyjna)
• Aktualizacja programu funkcjonalno-użytkowego do obowiązujących przepisów oraz wytycznych Zamawiającego;
• Wykonanie na koszt Wykonawcy jeżeli będą wymagane: ekspertyz, analiz, uzgodnień, charakterystyk i uzyskanie poprzedzających decyzji administracyjnych w tym uzgodnień z rzeczoznawcami (do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, do spraw sanitarnohigienicznych), decyzji środowiskowych, zgód instytucji zewnętrznych, itd.;
• Wykonanie wg potrzeb i na koszt Wykonawcy inwentaryzacji budynków/pomieszczeń przeznaczonych do przebudowy w niezbędnym zakresie;
• Wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego (PAB) oraz projektów technicznych wielobranżowych (PT o szczegółowości PW) w 3 egzemplarzach papierowych oraz wersji edytowalnej, zwanej dalej dokumentacją techniczną;
• Sporządzenie kosztorysu inwestorskiego oraz przedmiaru robót budowlanych w 2 egz. wersja papierowa i edytowalna;
• Wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych w 2 egz. wersja papierowa i edytowalna;
• Wykonanie innych projektów, jeżeli z uwagi na konieczność należytego wykonania przedmiotu umowy wystąpi taka konieczność lub konieczność taka będzie wynikała z przepisów powszechnie obowiązującego prawa - jeżeli będą wymagane;
• Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę;
• Uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa aktów administracyjnych niezbędnych do zgłoszenia zakończenia robót budowlanych (PIBNB, PSP, PSSE oraz innych służb zewnętrznych jeżeli wymagane);
• Wykonanie dokumentacji powykonawczej w 2 egz. wersja papierowa i edytowalna

W zakresie przedmiotu zamówienia oczekuje się zaprojektowania i wykonania branż, instalacji, robót (ogólnie) w podziale na (przebudowa istniejącego budynku obejmująca):
BRANŻA BUDOWLANA / ARCHITEKTURA / KONSTRUKCJA
• Roboty przygotowawcze, organizacja placu budowy;
• Roboty wyburzeniowe;
• Wykonanie elementów konstrukcyjnych budynku jeżeli będą wymagane
• Montaż stolarki drzwiowej
• Wykonanie ścian działowych, montaż stolarki drzwiowej
• Wykończenie wnętrz
BRANŻA ELEKTRYCZNA
• Instalacje elektryczne wewnętrzne;
• Instalacja oświetlenia podstawowego, awaryjnego, ewakuacyjnego
• Instalacja uziemiająca / połączeń wyrównawczych
• Instalacja siły, gniazd wtykowych i zasilania urządzeń pozostałych branż (sanitarnej, niskoprądowej, itd.)
• Instalacja tras kablowych
• Wewnętrzne linie zasilające jeżeli będzie wymagana ich modernizacja do nowego układu;
• Rozdzielnice obiektowe modernizacja;
BRANŻA TELETECHNICZNA/NISKOPRĄDOWA
• Sieci zew /wew (światłowodowe i telefoniczne);
• Sieć LAN
• Instalacja SSP Systemu Sygnalizacji Pożaru
• Instalacja telefoniczna
• Instalacja kontroli dostępu
• Instalacja kamer dozorowych CCTV
• Instalacja systemu przyzywowego dla łazienek/sanitariatów przystosowanych dla osób z niepełnosprawnościami
BRANŻA SANITARNA
• Sieci wewnętrzne – woda;
• Sieci wewnętrzne – kanalizacja;
• Sieci wewnętrzne – woda do celów pożarowych/hydrantowa;
• Sieci wewnętrzne – kanalizacja deszczowa;
• Instalacja klimatyzacji
• Instalacja wentylacji grawitacyjnej / mechanicznej
• Instalacja wodno-kanalizacyjna
• Zabezpieczenie instalacji gazów medycznych jeśli występuję w obszarze przebudowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 1.350.000,00 zł, natomiast wartość oferty najkorzystniejszej wynosi 2.580.000,00 zł.
2022-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane