Opracowanie projektu, skład oraz publikacja artykułów sponsorowanych na temat Projektu Doradztwa Energetycznego w prasie na terenie województwa mazowieckiego.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00464179
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-29 09:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5252088391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi publikacjiUsługi projektów graficznychUsługi drukowania

Wykonawcy

6 przyznanych

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 273,85 PLN
BIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
13 038 PLN
POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9328,32 PLN
BIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
13 038 PLN
POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8903,23 PLN
BIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
13 038 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.