Przebudowa ulicy Rynek w Przeworsku

Gmina Miejska Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00464197
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00464197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-29 09:58
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-022507bf-4df9-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7941687990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowęWymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ SŁOMIANYWola Zarczycka, PL · lot 0
571 669,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00464197 z dnia 2022-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Rynek w Przeworsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przeworsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900499

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 10

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166487844

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@przeworsk.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.przeworsk.um.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przeworsk.bip.info.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Rynek w Przeworsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-022507bf-4df9-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00464197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016795/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa ulicy Rynek w Przeworsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2) Zadanie dofinansowane w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395330/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIT.271.20.RB.22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 497056,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Przebudowa ulicy Rynek w Przeworsku”
1) W ramach zadania przewidziano przebudowę ulicy Rynek w Przeworsku (Nr 110445R).Przebudowa ulicy Rynek przewidywana jest na dwóch odcinkach:
1.UlicaRynek-odcinek wzdłuż Placu Mickiewicza na długości 69 m w km od 0+000 do 0+069. Wlot odcinka znajduje się przy budynku Ratusza od strony przystanku autobusowego (północ),wylot przy pomniku Adama Mickiewicza od strony budynku Banku PKO BP SA (południe),
2) Ulica Rynek(w części I)–odcinek równoległy do ww. odcinka usytuowany na zachód od frontowej strony Ratusza, odcinek ma długość 28,8 m, wlot znajduje się od strony południowej pierzei rynku. Inwestycja zlokalizowana będzie na działce nr 3243/9 w obrębie ewidencyjnym nr 3.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w załączonych do swz :
1) Przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 2 do swz
2) Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR) stanowiących załącznik nr 3 do swz .
3) Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 4 do swz

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 571669,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 709182,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 571669,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AS BRUK Andrzej Słomiany

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161278710

7.3.4) Miejscowość: Wola Zarczycka 405 d

7.3.5) Kod pocztowy: 37-311

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 571669,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane