„Modernizacja obiektu rekreacyjnego w miejscowości Suchy Dąb”
GMINA SUCHY DĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00465099
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00465099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-29 12:52
- Lokalizacja
- Suchy Dąb, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5190c60b-55e4-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5931090485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWyroby konstrukcyjne i części, z wyjątkiem budynków z gotowych elementów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00465099 z dnia 2022-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja obiektu rekreacyjnego w miejscowości Suchy Dąb”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUCHY DĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 17
1.5.2.) Miejscowość: Suchy Dąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-022
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suchy-dab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suchy-dab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/suchy_dab1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja obiektu rekreacyjnego w miejscowości Suchy Dąb”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5190c60b-55e4-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00465099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001705/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja obiektu rekreacyjnego w miejscowości Suchy Dąb
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obiektu sportowego /stadionu/ w miejscowości Suchy Dąb polegająca na budowie trybuny dla widzów, parkingu dla samochodów osobowych z niezbędnym układem komunikacyjnym, wymianie ogrodzenia, budowie piłkochwytów oraz dostawie i montażu elementów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
44212000-9 - Wyroby konstrukcyjne i części, z wyjątkiem budynków z gotowych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia, jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu złożono dwie oferty. Zaoferowane ceny wszystkich ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 318.721,08 zł, jednocześnie Zamawiający nie dysponuje środkami by móc zwiększyć przyjętą i ustaloną w budżecie kwotę.
W związku z powyższym unieważnienie postępowania staje się zasadnym.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 565800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 796845,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |