Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00026351
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00026351/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-13 11:12
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f618515b-fd42-4910-9dc1-7a9f71657be7
Identyfikator
7952213669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputery osobisteMonitory ekranoweDrukarki laseroweAkcesoria komputeroweRóżny sprzęt komputerowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00026351 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651431983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Książąt Lubomirskich 6

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 735 51 00

1.5.8.) Numer faksu: 16 735 51 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwsw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pansp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f618515b-fd42-4910-9dc1-7a9f71657be7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00026351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073255/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego i multimedialnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652948

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PANS-DIZ/382/I/12/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 170578,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i instalacją sprzętu komputerowego dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ
3. Podział zamówienia na części:
Zamówienie nie zostało podzielone na zadania częściowe.
Zakres przedmiotowego zadania ma jednolity charakter, stanowi jedną powiązaną ze sobą całość pod względem technicznym, organizacyjnym i ekonomicznym i powinien być wykonany przez jednego wykonawcę. Brak podziału zamówienia na części, nie wpłynie na brak możliwości ubiegania się o takie zamówienie przez małych i średnich przedsiębiorców.
4. Zakres zadań obejmuje zakup wraz z dostawą i montażem nw. urządzeń i sprzętu:
1) Drukarka 3D żywiczna z wyposażeniem – 2 szt.
2) Drukarka laserowa A4- 2 szt.
3) Urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne A4 - 1 szt.
4) Ploter wielkoformatowy A0-36” – 1 szt.
5) Stacja dokująca do Laptopa- 2 szt.
6) Monitor LCD 27” 3 szt.
7) Kalibrator do monitorów 1 szt.
8) Monitor LCD 49”- 2 szt.
9) Komputer przenośny 14” – laptop typ A- 1 szt.
10) Komputer przenośny 17”- laptop typ B – 1 szt.
11) Monitor LCD 32”- 17 szt.
12) Zestaw komputerowy stacjonarny PC typ A - 15 szt.
13) Zestaw komputerowy stacjonarny PC typ B – 2 szt.
14) Zestaw komputerowy stacjonarny PC typ C – 1 szt.
15) Monitor LCD 42,5” – 4 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213000-5 - Komputery osobiste

30231300-0 - Monitory ekranowe

30232110-8 - Drukarki laserowe

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy