Prace remontowe pomieszczeń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00026412
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00026412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-13 11:19
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-333f98b2-c817-48fa-81ed-d296818c0a7c
- Identyfikator
- 8132919313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00026412 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe pomieszczeń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690724114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szopena 2
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-055
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital.rzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szpital.rzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/usk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe pomieszczeń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-333f98b2-c817-48fa-81ed-d296818c0a7c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00026412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061331/48/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Prace remontowe pomieszczeń USK im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie ul. Szopena 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Postępowanie nr 83 / ZP.261.9-T-E.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych pomieszczeń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im.
Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2. Główne elementy prac obejmują:
a) Remont pomieszczeń gabinetów zabiegowych Poradni Kliniki Okulistyki – parter / budynek P,
b) Prace malarskie z ułożeniem paneli podłogowych w pomieszczeniu księgowości Apteki Szpitalnej – II piętro / budynek
AP,
c) Ułożenie paneli podłogowych w holu i korytarzu – II piętro / budynek C.
2. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz zakres robót budowlanych określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia
(Załącznik nr 1 do SWZ) oraz przedmiarze robót (Załącznik nr 2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ.
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do postępowania jak wyższej wpłynęły dwie oferty:1. Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne „BUDOMAX” Kuźniar Spółka Jawna, ul. Jagiellońska 9, 35-025 Rzeszów – Oferta nr 1,
2. Jacek Władyka, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa – Oferta nr 2.
Zgodnie z art. 222 ust. 4 Pzp Zamawiający przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 195 711,45 zł brutto.
Ofertą z najniższą ceną jest oferta złożona przez Wykonawcę Jacek Władyka, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa (Oferta nr 2). Cena złożonej oferty wynosi 236 121,49 zł brutto i jest wyższa od wartości zamierzonej o 40 410,04 zł brutto.
W/w Wykonawca zaoferował wykonanie przedmiotu zamówienia w cenie przewyższającej kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty zamierzonej w przedmiotowym postępowaniu do cen oferty z najniższą ceną.
Biorąc powyższe pod uwagę Zamawiający postanowił jak na wstępie.
| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |