Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu
Gmina Suraż
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00443980
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00443980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-04 14:46
- Lokalizacja
- Suraż, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-944f9228-cb75-4a0b-a1ac-e288e693b313
- Identyfikator
- 9661722485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443980 z dnia 2024-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suraż
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659154
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 16
1.5.2.) Miejscowość: Suraż
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-105
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umsuraz@zetobi.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suraz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsuraz.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-944f9228-cb75-4a0b-a1ac-e288e693b313
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055095/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406891
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej rewitalizacji Rynku ruskiego oraz adaptacji byłego budynku dworca PKS w Surażu, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 6a do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 594725 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw w Surażu zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 6b do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 347034,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2024-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |