„Zimowe utrzymanie publicznych dróg gminnych i gminnych ciągów komunikacyjnych na terenie gminy Barczewo w latach 2022-2023”

GMINA BARCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00466394
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-30 08:21
Lokalizacja
Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7393844890
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżania

Wykonawcy

2 przyznane

ANDRZEJ SULIŃSKIRamsowo 12a, PL
25 920 PLN
ANDRZEJ SULIŃSKIRamsowo 12a, PL
25 920 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.