Budowa budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wilkowisku – etap II
Gmina Jodłownik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00466504
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00466504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-30 08:46
- Lokalizacja
- Jodłownik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9264b2e-4929-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7371007419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00466504 z dnia 2022-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wilkowisku – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jodlownik.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wilkowisku – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9264b2e-4929-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00466504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029545/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wilkowisku - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385692/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest : Budowa budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wilkowisku – etap II, której zakres obejmuje :
a) Roboty budowlane :
1. Izolacja wylewki
2. Stolarka okienna i drzwiowa
3. Stropy, tynki wewnętrzne ocieplenie budynku
4. Schody wewnętrzne
5. Okładziny ścian, posadzki, roboty malarskie
6. Opaska budynku
7. Parkingi roboty ziemne
8. Wyposażenie Sali gimnastycznej
b) Instalacje sanitarne :
1. Instalacja wodociągowa i hydrantowa
2. Instalacja kanalizacji sanitarnej wewnętrznej
3. Instalacja c.o.
4. Instalacja doprowadzenia ciepła do nagrzewnic
5. Układ zasilania instalacji c.o.
6. Instalacja wentylacji mechanicznej
- system nawiewno-wywiewny sala gimnastyczna N0 W0
- system nawiewno-wywiewny N1W1 - szatnia męska
- system nawiewno-wywiewny N2W2 - szatnia damska
- system nawiewno-wywiewny : magazynek sportowy, WC personelu, pom. porządkowe (W3,W4)
7. Budowa zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej
- roboty ziemne
- roboty montażowe
8. Budowa zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej
- roboty ziemne
- roboty montażowe
9. Przebudowa przyłącza wodociągowego
- roboty ziemne
- roboty montażowe
c) Instalacje elektryczne :
1. Prace demontażowe
2. Tablice rozdzielcze
3. Trasy kablowe do prowadzenia kabli dla systemu podstawowego
4. Zabezpieczenie pożarowe tras kablowych
5. Kable do systemów pożarowych
6. Kable i przewody
7. Montaż opraw
8. Montaż osprzętu
9. Instalacja uziemienia, połączeń wyrównawczych i odgromowa
10. Badania pomontażowe
11. Instalacja okablowania strukturalnego IT
12. Instalacja monitoringu CCTV
13. Instalacja nagłośnienia
14. Instalacja sygnalizacji przyzywowej
15. Dokumentacja powykonawcza
1.2. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji powykonawczej oraz geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
1.3. Wykonawca zobowiązany jest także do opracowania i dostarczenia niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na użytkowanie – jeżeli dotyczy.
1.4. W przypadku, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne".
1.5. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.
UMOWA O PRACĘ – jeżeli wynika ona z art. 22 §1 Kodeksu pracy.
1. Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).
2. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane czynności w trakcie realizacji zamówienia: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, fliziarzy, elektryków, hydraulików, instalatorów c.o., malarzy, robotników. Wyjątkiem będą przypadki wynikające z przepisów prawa w tym takie czynności, które są wykonywane przez osoby w ramach prowadzonej przez nie działalności gospodarczej.
3. Wykonawca zobowiązuje się, że pracownicy wykonujący czynności wchodzące w skład tzw. kosztów bezpośrednich, wykonywane przez pracowników (wskazanych powyżej) będą w okresie realizacji przedmiotu zamówienia zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (jeżeli ten obowiązek wynika z art. 22 §1 Kodeksu pracy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45312300-0 - Instalowanie anten
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2715245,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2715245,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2715245,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAM-BUD Zakład Ogólnobudowlany Marian Sułkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371001026
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2715245,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-24| 2022-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |